Urla'da sosyal belediyecilik anlayışı sürüyor

“İşçinin alın teri kurumadan emeğinin karşılığı verilmeli” anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Urla Belediyesi, bünyesinde çalışan personellere market kartı dağıttı.

BELEDİYE 14.10.2019, 14:17 14.10.2019, 14:30
Urla'da sosyal belediyecilik anlayışı sürüyor

“İşçinin alın teri kurumadan emeğinin karşılığı verilmeli” anlayışıyla hareket ettiklerini her fırsatta dile getiren Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz tarafından Urla Belediyesi'nde çalışan personellere her türlü market alışverişinde kullanabilecekleri kart dağıttı.

Urla Belediyesi Şantiye Alanı’na giderek emektar işçilere kartlarını takdim eden Oğuz; “Emek, bizim için en yüce değer. İşçimizin alın teri kurumadan parasını vermek, bizlerin en birincil görevi. Bizler bütün çalışanlarımıza eşit davranıyoruz. Eşit işe eşit ücret için her türlü tedbiri alıyoruz. Bizim en büyük hedefimiz bütün emekçi arkadaşlarımızın hak ettiği ücreti almalarını sağlamak. Bununla ilgili olarak bizler üstümüze düşen kısmımız da gelirlerimizi artırmak için her türlü tedbiri alıyoruz. Önümüzdeki süreçte, bütçemiz el verdiği sürece emekçilerimiz için çalışma şartlarını daha iyi hale getirmek için çalışacağız. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar canla başla çalışan bütün emekçi arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Bu alışveriş kartını iyi günlerde kullanmanız dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi. Urla Belediyesi Şantiye Alanı’nda çalışan personeller Oğuz’a teşekkür etmek adına çiçek takdim etti. Alışveriş kartları çalışanlara her ay düzenli olarak verilecek.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
-3°
açık
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208