Neredeeeeen nereye gelmişiz!

Bergama’nın AKP’li Belediye Başkanı Hakan Koştu'nun makam aracına vatandaşları davet etmesi, 'Türkiye nereden nereye geldi' dedirtmiş!

BELEDİYE 07.08.2020, 16:41 07.08.2020, 17:09
Neredeeeeen nereye gelmişiz!

İZ GAZETE- Bergama’nın AKP’li Belediye Başkanı Hakan Koştu, katıldığı bir düğün sonrası eve dönüş için otobüs bekleyen iki vatandaşı makam aracına aldı. Bergama Belediyesi ise bu konuyu ‘Türkiye nereden nereye geldi’ başlığı ile medya kuruluşlarına bülten olarak servis etti.

Söz konusu haberde, Hakan Koştu’nun Bergama’da yaptığı ‘vizyon projeler!’ yanında halkla iç içe olmasının ilçede en çok konuşulan konuların başında geldiği iddia edildi. Ayrıca vatandaşların bir zamanlar vali ve belediye başkanları ile görüşmek için devlet binalarında saatlerce beklediği ancak şimdi halkla iç içe olan seçilmiş ve atanmışların olduğu söylendi.

Ancak aynı haberde; 1 doların 7 TL, 1 Euro’nun 8.5 TL olduğu, enflasyonun şaha kalktığı, vatandaşın geçim derdi çektiği unutulurken Bergamalıların birinci gündeminin Koştu’nun arabasına aldığı vatandaşların olduğu iddiası ise şaşırttı. Öte yandan; çiftçiye ‘Ananı da al git’ diyen, yüzlerce koruma arasında dolaşan AKP’lilerin unutulması da dikkatlerden kaçmadı!

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
37°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?