Minik elleri ile Başkan’a kek yaptı

Okul Aile Birliği’nin Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya’ya ziyarete giden 8 yaşındaki Suarya, başkana teşekkür için elleri ile kek yaptı.

BELEDİYE 20.04.2016, 16:12 20.04.2016, 16:15
Minik elleri ile Başkan’a kek yaptı

Eğitim kurumlarına yaptığı destekler nedeniyle farklı bir belediyecilik yapan Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya bu destekler nedeniyle Balçova’da yaşayan insanlardan özellikle de Okul Aile Birlikleri tarafından takdir ediliyor. Başkan Çalkaya’yı ziyaret eden Okul Aile Birlikleri bu desteklerden dolayı hem teşekkür ediyor hem de varsa başka eksiklikleri bildiriyorlar. Başöğretmen İÖO Aile Birliği de okulun onarım ve asfalt işlerinin tamamlanması ayrıca okulun ses düzenin yenilenmesi nedeniyle Başkan Çalkaya’yı ziyaret etme kararı aldı. Annesi Okul Aile Birliği’nde olan 3 A sınıfı öğrencisi Suarya Oral da bu ziyareti öğrenince kendisinin de ziyarete katılmak istediğini söyledi. Sabah erken kalkarak Başkan Çalkaya’ya kendi elleri ile kek pişiren 8 yaşındaki Suarya yaptığı keki elleri ile teslim etti.

""23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında bir çocuktan böyle bir hediye aldığı için çok duygulandığını ifade eden Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya “Ülkemizde yaşanan tüm olumsuzluklardan sonra her işin başı eğitim diyoruz. Ancak eğitimin eşit ve kaliteli olması için çok çaba harcanmıyor. Biz, 12 yıldır ilçemizdeki okulların tüm fiziki ve teknik altyapısını yeniliyoruz. Özellikle dar gelirli ailelerimizin kimseye muhtaç olmadan çocuklarını okutması için önemli bir bütçe ayırıyoruz. İlçemizdeki tüm okulların özel okullardan farkı kalmayıncaya kadar da yatırım yapmaya devam edeceğiz. Yaptığımız tüm yatırımları çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için yapıyoruz” diye konuştu. 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
açık
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?
banner208