Menderes'te temiz plaj etkinliği

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, vatandaşlarla birlikte plaj temizliği gerçekleştirdi.

BELEDİYE 20.06.2019, 09:37 20.06.2019, 09:44
Menderes'te temiz plaj etkinliği

Menderes Belediyesi tarafından “Çevremiz, geleceğimiz için hep birlikte el ele” sloganıyla Özdere Çukuraltı Sahilinde plaj temizliği etkinliği gerçekleştirildi. Özdere Çevre Derneği, Özdere Girişimci Kadınlar Derneği, Özdere Atatürkçü Düşünce Derneği, Çile Köyü Kültür ve Tanıtma Derneği’nin de desteklediği etkinliğe vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

KAYALAR'DA ETKİNLİKTE

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar da eşi Aslı Kayalar’la birlikte etkinliğe katılarak plajdaki çöpleri dernek üyeleri ve vatandaşlarla birlikte topladı. Menderes’in 43 km sahil şeridinde periyodik zamanlarla gerçekleştirilecek etkinlik ile  farkındalık yaratılması amaçlanıyor.

DUYARLILIK VURGUSU

Herkesi çevrenin korunması ve temiz tutulması konusunda duyarlı olmaya davet edenMenderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ ‘Çevremiz, geleceğimiz için hep birlikte el ele’ diyerek ÖzdereÇukuraltı Sahilimizde vatandaşlarımızla birlikte plaj temizliğimizi gerçekleştirdik. Yaptığımız etkinlik sırasında özellikle plajlarımızın sigara izmariti ve çiğdem kabuklarıyla dolu olduğunu gözlemledik. Vatandaşlarımızın daha duyarlı olmasını arzu ediyoruz. Doğanın Menderes'imize mirası olan sahillerimize hep birlikte sahip çıkacağız. Vatandaşlarımızın göstereceği duyarlılık ile güzel ilçemizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Gerçekleştirdiğimiz farkındalık etkinliğinde bizlerle olan herkese teşekkürler” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü