KARGEM, 'Andımız'la açılacak

Karşıyaka Belediyesi, yaklaşık 2 bin öğrenciye ücretsiz eğitim sağladığı Karşıyaka Gençlik Eğitim Merkezi'nin (KARGEM) yeni eğitim sezonunu 1 Ekim'de açacak. Düzenlenecek törende öğrenci, veli ve sivil toplum kuruluşlarının hep birlikte 'Andımız'ı okuyacak.

BELEDİYE 29.09.2016, 11:19 29.09.2016, 14:04
KARGEM, 'Andımız'la açılacak

KARGEM'in de bulunduğu Bahçelievler Katlı Pazaryeri'nde düzenlenecek olan yeni eğitim sezonu açılış töreni 1 Ekim Cumartesi günü, saat 09.00'da yapılacak. Törene eğitim alan öğrencilerin yanı sıra, aileler ve Karşıyaka'daki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katılacak.

Açılış konuşmalarının ardından, salonu doldurması beklenen yaklaşık 3 bin kişinin hep birlikte 'Andımız'ı okuyacağı ve ardından ders zilinin çalacağı belirtildi. Öğrenciler, Merkez'de yıl boyunca, TEOG, YGS, LYS'ye hazırlanacak. Ayrıca KARGEM öğrencileri için yıl boyunca sosyal etkinlikler ve söyleşiler de yapılacak.

"HERKESİ BEKLİYORUM"

Tüm Karşıyakalılar'ı bu törene katılmaya davet eden Karşıyaka Belediye Başkanı CHP'li Hüseyin Mutlu Akpınar, "Demokrasi ve hoşgörünün beşiği, Atatürk ilkeleri ve Cumhuriyet değerlerinin kalesi Karşıyakamız'da, bizi biz yapan değerleri sonsuza kadar yaşatmak için ant içtik. KARGEM'de eğitim gören öğrencilerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte, yeni eğitim dönemine, hep bir ağızdan Andımız'ı okuyarak başlıyoruz. Tüm hemşerilerimi 1 Ekim Cumartesi günü, saat 09.00'da Bahçelievler Katlı Pazaryeri'ne bekliyorum" çağrısında bulundu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
32°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?