Karakayalı işçilerle buluştu; Yeni yıla hazırız mesajı!

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Kemalpaşa Rekreasyon Alanı’nda Belediye Personeli bir araya gelerek yeni yıla hazırız mesajı verdi.

BELEDİYE 27.12.2020, 09:42
Karakayalı işçilerle buluştu; Yeni yıla hazırız mesajı!

Yaklaşık dokuz aydır Covid – 19 pandemisine karşı mücadeleyi sürdüren Kemalpaşa Belediyesi’nde Başkan Karakayalı, sahada yoğun şekilde faaliyet yürüten Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi. Yeni yılda yenilenen enerjileri ve tam kapasite ile hazır olduklarını belirten Başkan Karakayalı, ‘’2020 yılı Covid-19 pandemisi ile mücadele ettiğimiz zor bir yıl oldu. Bu süreçte vatandaşlarımıza her alanda maddi ve manevi destek olmaya çalıştık, projeler ürettik. Öte yandan, özellikle Temizlik İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde çok sayıda personelimiz hastalığa yakalandı ancak yılmada, yorulmadan ve çalışmaları aksatmadan süreci idare ettik. Olağanüstü çabalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. 2021 yılında da aynı irade ile sahada olacağız. Normal yaşantımıza döneceğimiz günlere kadar etkin mücadelemiz sürecek’’ dedi. 

Yeni yıl temennileri ile konuşmasını tamamlayan Başkan Karakayalı, ‘’Salgın hastalıkların yaşanmadığı, barışın ve huzurun egemen olduğu bir yıl olmasını diliyorum. Yeni yıl Kemalpaşa'ya, ülkemize ve insanlığa sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirsin’’ İfadelerini kullandı.
 

Yorumlar (1)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
İsmail. Bodur 8 ay önce
Başarılar. Başkanım
banner218
Günün Karikatürü Tümü
banner96
26°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?