Karabağlar'da Ramazan şenliği

KARABAĞLAR Belediyesi Ramazan ayı boyunca Cennetçeşme, Şehitler, Günaltay, Abdi İpekçi ve Eserkent’te kurduğu beş ayrı iftar sofrasının yanı sıra vatandaşların iftardan sonra hoşça vakit geçirmeleri için Ramazan şenliklerine de başladı.

BELEDİYE 19.06.2016, 11:35 19.06.2016, 12:06
Karabağlar'da Ramazan şenliği

Şenlikler kapsamında ilk etkinlik Yeşilyurt Sevgi Yolu'nda düzenlendi. Ortaoyunu ile başlayan, fasıl ile renklenen şenlikler kapsamında babalar da unutulmadı. Babalar ve çocukları için ücretsiz hatıra fotoğraf çekimi de yapıldı. Şenliğe Karabağlar Belediyesi Meclis Başkanvekili Mehmet Aydoğan, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Etkinlik öncesi vatandaşlara kısa bir konuşma yapan Mehmet Aydoğan, Ramazan ayının başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam alemine bolluk ve bereket getirmesini dilerken, tüm babaların da Babalar Günü'nü kutladı. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu başta olmak üzere tüm bürokrat, meclis üyeleri ve çalışanların, Karabağlar halkının rahat etmesi için var gücüyle emek verdiklerini belirten Aydoğan, küçük bir Anadolu kenti görünümünde olan plansız Karabağlar ilçesini, planlı hale getirmek için çalıştıklarının altını çizdi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte vatandaşlar ortaoyununda bol bol gülerken, fasıl grubunun hareketli parçalarına da oynayarak eşlik ettiler.

İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
28°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?