İzmir Esnaf Odası'ndan İnce'ye ziyaret

İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ve yönetimi Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’yi makamın da ziyaret etti.

BELEDİYE 22.05.2019, 09:23
İzmir Esnaf Odası'ndan İnce'ye ziyaret

Yeniden Güzelbahçe Belediye Başkanı seçilen Mustafa İnce’yi makamına ziyaret eden Esnaf Odaları Başkanı Zekeriya Mutlu ve Yönetimi Başkan İnce’yi tebrik etti, başarılar diledi. 3’üncü kez ve %70 oranında yüksek oy alarak yeniden başkan seçilen Mustafa İnce’yi tebrik eden Başkan Mutlu, ‘‘Siz bizim ailemiz içerisinden abi kardeş ilişkimiz olan belediye başkanısınız. Bu zamana kadar esnaf teşkilatımıza olan katkınızı hiç bir zaman unutmadık. Bundan sonra yapacaklarınızdan da hiç kuşkumuz yok. Her zaman Esnaf Odaları Birliği ve bağlı 129 odamız 300 bine yakın esnafımız Güzelbahçe için İzmir için ülkemiz için her projede sizinle olacaktır, her zaman sizinleyiz. Yeni dönem hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

"ESNAFIMIZ ZOR DURUMDA"

Yapmış oldukları ziyaret nedeniyle kendilerine teşekkür eden Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Her zaman yanımızda olduğunuzu hissettirdiniz. Paylaşmak, değer vermek ve değer görmek, esnaf ailesinin içinde olmak büyük mutluluk veriyor. Ahilik kültürü Osmanlı’dan bugüne kadar gelmiş büyük ve köklü gelenektir. Ekonominin en önemli temel taşıdır esnaflık. Maalesef esnaflarımız son zamanlarda zor durumda. Her geçen gün bir esnafımız iş yeri kapatıyor. Ekonomik sıkıntılar tüm topluma yansımış bu da esnafı siftah yapmadan günü kapatmasına neden oluyor. Biz küçük bir belediye olmamıza rağmen alışverişimizi Güzelbahçe esnafından yapıyoruz. Esnaf odamızla birlikte yapılabilecek her türlü projeyi destekleyeceğiz. Biz seçim bildirgemize Esnaf Odası ile birlikte yapılacak projeler ile ilgili protokol yapacağımızı belirttik. ’Güzelkart’ ile Güzelbahçeli hemşerilerimize indirimli, ucuz alışveriş imkânı sağlayacağız. Esnafımıza sahip çıkacağız” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
21°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?