Gürbüz, ''Foça'yı birlikte yöneteceğiz''

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz 16-18 Temmuz tarihlerinde düzenlenen halk toplantılarında; Yeni Foça, Foça merkez, Ilıpınar, Bağarası, Gerenköy, Yeni Bağarası ve Kozbeyli’de yaşayan vatandaşların dile getirdikleri istek ve önerilerini dinledi.

BELEDİYE 19.07.2019, 12:55 19.07.2019, 13:03
Gürbüz, ''Foça'yı birlikte yöneteceğiz''

 Gürbüz, meclis üyeleri ve birim amirleri ve muhtarların da katıldığı halk toplantılarında; altyapı sorunları, içme suyu hatları, gürültü ve çevre kirliliği, zabıta denetimleri, parklar, pazar yerlerinin yenilenmesi, yol ve kaldırım tamiratları, veterinerlik hizmetleri, sivrisinek ilaçlamaları ve benzeri konularda vatandaşları bilgilendirdi.

''FOÇA'YI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ''

Foça’nın yaşadığı sorunlara kalıcı çözümler getirmek istediklerini ifade eden Gürbüz, ‘‘Son yıllarda ve özellikle yaz aylarında artan nüfus karşısında sınırlı bir bütçe ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Gücümüzün ve imkânlarımızın yettiği ölçüde,  İzmir Büyükşehir Belediyemizin gücünü de yanımıza alarak yeni işler, daha iyi projeler üreteceğiz. Foça’ya hizmet için sonuna dek mücadele edeceğimizi mutlaka bilin.’’dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
20°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?