Gümrükçü makamını halkın huzuruna taşıyor

Çiğli Belediyesi, sosyal medya hesabında ‘halkın makamında, vatandaşın huzurunda’ diyerek Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’nün vatandaşlarla bir araya geleceğini duyurdu.

BELEDİYE 19.06.2019, 19:01 19.06.2019, 19:24
Gümrükçü makamını halkın huzuruna taşıyor

İZ GAZETE - Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ‘makamımızı sokağa taşıyoruz’ vizyonuyla yola çıktığı oturumlarda Çiğlilerle bir araya gelecek. Her hafta farklı mahallelerde Çiğlili vatandaşın soru ve taleplerini dinleyecek olan Gümrükçü, gazetemize özel açıklamalarda bulunarak, “Bu makam halkın makamıdır. Yaşlısı, genci belediyeye gelmesine gerek kalmadan biz onların ayağına gideceğiz.” ifadelerini kullandı.

YARIN BAŞLIYOR

Çiğli Belediyesi yeni uygulamayla birlikte her hafta farklı saatlerde mahalle sakinleri ile bir araya gelecek. Uygulama yarın itibariyle sabah 10.00’da Maltepe Mahallesi’nde başlayacak. 4 mahallede vatandaşla buluşacak olan Gümrükçü, “Başkanlık makamımızı vatandaşlarımızla buluşturacağız. Nasıl ki 31 Mart Yerel Seçim süreci içerisinde mahalle mahalle gezdik, görev süremiz içinde de halkımızla olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
23°
sisli
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü