Engin: 'Esnaf bir toplumun temel direğidir'

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

BELEDİYE 29.04.2019, 13:20 29.04.2019, 13:27
Engin: 'Esnaf bir toplumun temel direğidir'

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Zekeriya Mutlu ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Narlıdere esnafı ile birlikte hizmet üreteceklerini söyleyen Başkan Engin "Kurduğumuz Esnaf Masası ile yönetim sürecine esnaf kardeşlerimizi de dahil edeceğiz, sorunları birlikte çözeceğiz" dedi.


Yerel seçimlerin ardından toplumun farklı kesimleri ile görüşmeler yapan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, bu kez esnafın temsilcilerini ağırladı. İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu ve yönetim kurulu üyelerini konuk eden Ali Engin, belediye bünyesinde kurdukları Esnaf Masası ile yönetim sürecine esnafı da katacaklarını söyledi. Esnafın sorun ve eksiklerine kalıcı çözümler bulacaklarını belirten Ali Engin, talepler doğrultusunda hizmet üreteceklerini dile getirdi.

Ali Engin, "Esnaf, bir ilçenin, bir toplumun temel direğidir. Halkın nabzını tutan en önemli noktadır. Bunun bilincindeyiz ve Narlıdere'yi birlikte yönetmek arzusundayız. Belediye bünyesinde Esnaf Masası kurduk. Oluşturacağımız esnaf meclisleri ile hem halkın beklentilerine doğru şekilde karşılık vereceğiz hem de esnafımızın sorunlarını çözeceğiz. Narlıdere'yi birlikte yöneteceğiz" dedi.

İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu da Ali Engin'e yeni görevinde başarılar dileyerek "Narlıdere Belediyesi ile uzun zamandır devam eden ortak çalışmaların ve işbirliğimizin devam edeceğine dair inancımızla, başarılar diliyoruz" dedi.

DHA

Yorumlar (0)
banner96
banner177
16°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?