Çeşme Belediye Başkanı Oran'dan net mesaj: 1 Haziran'a hazırız!

Fox Tv canlı yayınına katılan Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran 1 Haziran'a hazırız mesajı verdi.

BELEDİYE 31.05.2020, 10:19 31.05.2020, 10:26
Çeşme Belediye Başkanı Oran'dan net mesaj: 1 Haziran'a hazırız!

Türkiye yeni normal hayata geçişe hazırlanırken sektörler 1 Haziran’a hazırlık yapmayı sürdürüyor. Bir çok yasak 1 Haziran’da son bulacak ve hayat bir nebze normalleşecek.

İzmir’in en önemli tatil beldelerinden Çeşme’nin Belediye Başkanı Ekrem Oran’da Fox Tv canlı yayınına katılarak 1 Haziran’a hazırız mesajı verdi.

Ilıca Plajı’ndan katıldığı canlı yayında tüm ekiplerle birlikte hazır olduklarını ve misafirleri beklediklerini söyleyen Oran şunları belirtti;

“Kentinde ilk vaka açıklayan belediye başkanıyım. O zaman tepkiler aldık ancak süreci çok iyi ve minimum atlattık. Herhangi bir yoğun bakım hastası olmadan şuan da sıfır vakadayız. Bunu Kaymakam ve Başhekimimiz ile birlikte aldığımız tedbirlere borçluyuz. Sıkı tedbirler aldık. Çeşmeliler de harfiyen uydu. Çeşme 1 Haziran’a ulaştı. Nüfus şuan da arttı. Bunu otobanımızdaki girişlerden ve çöpteki artıştan tespit ediyoruz. 1 Haziran’a hazırız. Ilıca Plajı’ndayız şuan. İlk kez mavi bayrak aldı. Sosyal mesafe localarımızla birlikte hazırlıklarımız tamam. Duşlarımız, soyunma kabinlerimiz, her yerde ateş ölçecek görevliler olacak. Çeşmenin girişlerinde çıkışlarında kamusal alanlarında plajlarında tüm ekiplerimizle hazırız. Misafirlerimizi bekliyoruz.

Yorumlar (1)
gül aytuğ_bravo 1 ay önce
çeşme seni bekliyor güloş.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
27°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?