Bornovalı şoför esnafı Atila’nın organizasyonunda bir araya geldi

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın ortak akıl buluşmaları devam ediyor.

BELEDİYE 09.12.2018, 14:27
Bornovalı şoför esnafı Atila’nın organizasyonunda bir araya geldi

Bu kapsamda Bornova’da görev yapan şoförlerle biraraya gelen Başkan Atila öneri ve istekleri dinledi. Toplantıya İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Celil Anık ile Bornova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Murat Canlı da katıldı. Atatürk Mahallesi’ndeki Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi’ndeki toplantıya ilgi yoğun oldu.

Başkan Atila’ya 4.5 yıl boyunca ne zaman isteler kolaylıkla ulaştıklarını ve sorunlarını çözdüğünü belirten İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Celil Anık, “Başkan Atila başka yerlerde olsa çözümü pek mümkün olmayan sorunlarımızı bile çözdü. Küçükpark’daki sorunumuzu her belediye başkanı çözemez. Ama Atila çözdü. Her zaman bizim yanımızda olduğu için ve bize verdiği desteğe çok teşekkür ederiz. İnşallah Başkan Atila yoluna devem eder. Birlikte çalışırız” dedi.

Ortak Akıl toplantılarını toplumun tüm kesimleriyle yaptıklarını belirten Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila şöyle konuştu: “Esnafımızın çeşitli kesimleriyle de bir araya geliyoruz. Esnafımız bizim baş tacımız. Esnafımızı kalkındırırsak, ülkemizi kalkındırmış oluruz. Biz kentimizin kalkınması için projeler gerçekleştirdik. Bornova markasını ileriye götürmek için hep birlikte çalışıyoruz. Şoför esnafımız da bizim için çok önemli. Biz tüm esnafımızın emrindeyiz.” 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
10°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?