Bornova’da muhtarlarla ortak akıl buluşması

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, yapılan faaliyet ve projeleri değerlendirmek üzere ilçe genelindeki mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

BELEDİYE 19.10.2016, 11:21 19.10.2016, 12:21
Bornova’da muhtarlarla ortak akıl buluşması

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle de Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda tören düzenlendi. Muhtarlar ayrıca Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın ev sahipliğinde Dramalılar Köşkü’nde düzenlenen kokteylde de bir araya geldi. Tüm hizmetlerini vatandaşların istek ve önerileri doğrultusunda “ortak akılö ilkesiyle şekillendiren Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ilçe sınırları içindeki muhtarlarla bir araya geldi.

Muhtarlar bugüne kadar tamamlanan proje ve hizmetlerle ilgili memnuniyetlerini dile getirirken, görüş ve önerilerini de ifade etme olanağı buldu. Toplantıya, Başkan Atila’nın yanı sıra belediye başkan yardımcıları, kaymakamlık yetkilileri ve birim müdürleri de katıldı.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, her mahalleye eşit hizmet götürmek ve Bornova’nın her yerini örnek projelerle taçlandırmak için gece gündüz çalıştıklarını ifade etti. Bornova’nın büyük bir aile olduğuna vurgu yapan ve her kurumun koordineli çalıştığına dikkat çeken Atila “Birlik ve beraberlik içinde, saygı ve sevgi çerçevesinde yaptığımız çalışmalarla diğer kentlere örnek oluyoruz. Kentimizi en iyi şekilde temsil eden muhtarlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Hepimizin amacı ilçemizin her noktasında yaşam standartlarını daha da ileri noktalara taşımaktır. Bunu hep birlikte yapabiliriz. İyi ki Bornova’da birlikte çalışıyoruz. Daha güzel daha mutlu yarınlarda, çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
29°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?