Bayraklı ve Büyükşehir’den önemli iş birliği

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Bayraklı Belediyesi, bu kez halkla ilişkiler alanında güçlerini birleştirdi.

BELEDİYE 13.11.2019, 10:04
Bayraklı ve Büyükşehir’den önemli iş birliği

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Bayraklı Belediyesi arasında internet aracılığıyla kurulan ağ sayesinde artık iletilen sorun ve sıkıntıların çözümleri daha da hızlanacak. Bayraklı Belediyesine herhangi bir konuda başvuran vatandaşların talepleri eğer Büyükşehir ile ilgiliyse aynı sistemden direkt olarak halkla ilişkiler yetkilileriyle paylaşılacak ve onlar da ilgili birimlere iletilerek, kısa sürede sorunlar çözüme kavuşturulacak. Aynı şekilde Büyükşehire iletilen Bayraklı ile ilgili konular da internet sistemiyle ilçe belediyesine iletilecek. Yeni dönemde temizlik, fen, park ve bahçeler gibi başlıca alanlarda iş birliği yaparak, koordineli çalışan Bayraklı ve Büyükşehir belediyesi ekipleri, yeni sistemle vatandaşa hizmet noktasında çalışmalarını bir üst aşamaya taşımayı amaçlıyor.

HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ YENİLENDİ

Öte yandan Bayraklı Belediyesi, Halkla ilişkiler birimini belediye giriş katına taşıyarak daha modern, sağlıklı ve güzel görünüme kavuşturdu. Vatandaşları kapıda karşılayan belediye ekipleri bir yandan işlemlerini yaparken, onlara ikramda da bulunuyor. Giriş katındaki birimde Fen İşler ile Park ve Bahçeler Müdürlüklerinden de yetililer vatandaşlara yanıt veriyor.

"İŞ BİRLİKLERİMİZ SÜRECEK"

Hedeflerinin daha çağdaş, modern, marka bir kent yaratmak olduğunu belirterek, vatandaşa hizmette en iyiyi yapmak için çalıştıklarını ifade eden Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Yeni dönemde Büyükşehir Belediyemizle güçlü iş birliklerimiz sürecek. Her alanda koordineli çalışıyoruz. En iyiyi, en doğruyu hep birlikte yaparak, ilçemize, yurttaşımıza sorunların çözüldüğü, güzel ve daha yaşanabilir bir Bayraklı oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?