Başkan Selvitopu’na 1 günde 20 ziyaret

İkinci kez Karabağlar Belediye Başkanlığı görevine seçilen Başkan Muhittin Selvitopu’na iş, siyaset, spor, meslek odaları, sendikalar, sivil toplum kuruluşları hayırlı olsun ziyaretinde bulunmaya başladı. Selvitopu’na bir günde 20 ziyaret gerçekleştirildi.

BELEDİYE 18.04.2019, 11:47
Başkan Selvitopu’na 1 günde 20 ziyaret

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nun yoğun ziyaret programı,  İzmir Mobilyacılar ve Marangozlar Odası’nın ziyaretiyle başladı. Daha sonra sırasıyla İzmirspor, DİSK, KAMİDER, Yeniden Refah Partisi Karabağlar İlçe Başkanlığı, İzmir Fırıncılar Odası, Kars Susuzlar Derneği, Azerbaycan Türkleri ve Dost Dernekleri Federasyonu, Bizim Özürlüler Derneği, Sivas Gürünler Derneği, Karabağlar Kent Konseyi, İZKAB, Türkiye Yardımsevenler Derneği, Devrimci Turizm Sendikası, Karabağlar Tüm Engelliler Derneği, İzmir Sağırları Koruma ve Kalkındırma Derneği, İnşaat Mühendisleri Odası, mahalle muhtarları, mahalle çalışma grupları ve İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile sona erdi.

ORTAK AKILLA YÜRÜTMEYE DEVAM
Bu süreçte yemek molası bile vermeyen Başkan Selvitopu, tüm konuklara ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, yeni dönemde de Karabağlar’ı açık, şeffaf ve katılımcı anlayışla yönetmeye devam edeceklerinin altını çizdi. Karabağlar’da 5 yıl boyunca yaptıkları çalışmalarda sivil toplum kuruluşlarıyla ortak hareket ettiklerini belirten Selvitopu, yeni dönemde de aynı çalışmalara el ele gönül gönüle devam edeceklerini, herkesin fikir ve görüşlerini alarak Karabağlar’ı geliştirip modern bir kent haline getireceklerini vurguladı.

      

Yorumlar (0)
banner96
banner177
11°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?