İzmir Valiliği, sembolik 1 Mayıs kutlaması talebini kabul etmedi!

İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri’nin 1 Mayıs’ı sembolik olarak kutlama yönündeki talebi İzmir Valiliği tarafından kabul edilmedi

1 MAYIS 30.04.2020, 13:29
İzmir Valiliği, sembolik 1 Mayıs kutlaması talebini kabul etmedi!

TUGAY CAN / İZ GAZETE - İZMİR Emek ve Demokrasi Güçleri tarafından 1 Mayıs’ta Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleştirilecek sembolik kutlama için İzmir Valiliği’nden izin çıkmadı. Söz konusu talep; 30 Büyükşehir ve Zonguldak’ta uygulanacak olan üç günlük sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle uygun bulunmadığı aktarıldı.

SOYER KATILACAK
İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri 30 Nisan Perşembe (bugün) saat 15’te Basmane’de bulunan tarihi çınar ağacı önünde en fazla 5 kişinin katılacağı bir basın açıklaması düzenleyecek. Öte yandan İz Gazete’nin edindiği bilgiye göre törene İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de katılım gösterecek.

197 KİŞİLİK LİSTE SUNULMUŞTU
İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri, Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleştirmek istediği sembolik 1 Mayıs için İzmir Valiliği’ne Sivil Toplum Kuruluşları’nın temsilcilerinden oluşan 197 kişilik liste sunmuştu.

Yorumlar (2)
katip 1 yıl önce
aklın varsa korkmana gerek yok..parçaları birleştirelim.corona virüs ölümcülmüş,tüm dünya aşısını bile bulamamış,her gün bu kadar insan ölüyormuş,şu kadar insan bu gün iyileşmiş,miş,aşısı olmayan bu hastalık nasıl oluyorda iyileşiyor...efemm işte sizin bagışıklık sisteminiz kuvvetli imiş,miş,miş...demiyorlar biz 5g ile sizin ananızı bellemek için caba harcıyoruz..
sokak köpegi 1 yıl önce
edermi hiç vali örgüt,ün adamı.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
23°
parçalı bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?