ESHOT'a önemli tescil

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde lastik tekerlekli toplu taşıma hizmeti veren ESHOT Genel Müdürlüğü, TSE denetimleri sonucunda 4 ayrı dalda sistem belgesi ve uluslararası onaylı "IQNET Sertifikası" almaya hak kazandı

ULAŞIM 29.03.2019, 11:34
ESHOT'a önemli tescil

İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü'nün 2015-2019 Stratejik Planı kapsamında yer alan "Yönetim Sistemleri Belgelendirme" hedefiyle yürüttüğü çalışmalar başarıyla sonuçlandı. TSE İzmir Belgelendirme Müdürlüğü'ne yapılan başvuru doğrultusunda kurum denetçileri tarafından çeşitli tarihlerde atölye ve garajlarda saha incelemeleri yapıldı. İnceleme ve denetlemeler sonucu ESHOT Genel Müdürlüğü'ne TS En ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistem Belgesi, TS 18001:2014 İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem Belgesi, TS ISO 10002:2015 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgesi verildi. Ayrıca 36 ülkede faaliyet gösteren İsviçre merkezli uluslararası kalite belgelendirme kuruluşunun Türkiye yetkilisi TSE tarafından IQNET Sertifikası'nın da ESHOT Genel Müdürlüğü'ne verilmesi uygun görüldü.

KOCAOĞLU'NDAN TEBRİK

İzmirlilerin yaşam kalitesiyle birlikte, sürekli yükselen bir hizmet kalitesi sunmanın temel amaç olması gerektiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ESHOT'un kalite belgelendirme girişiminin bu alandaki iddiasını kanıtlar nitelikte olduğunu söyledi. ESHOT yönetimini ve emeği geçen personeli kutlayan Başkan Kocaoğlu, "Belediyecilikte aklı ve bilimi rehber alan bir anlayışla, daha iyiye ulaşmayı hedeflerseniz, hata yapmazsınız, amacını ulaşırsınız. Biz de 15 yıldır İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni böyle yönettik" dedi.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
açık
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?