Pi Gençlik Derneği gönüllü ekibi başvuruları açıldı

İzmir’de gönüllü faaliyetler gösteren Pi Gençlik Derneği bu seneki Pixel Team (gönüllü ekibi) için başvuruların açıldığını duyurdu. Son başvuru tarihi ise, 2 Ekim 2020.

TANITIM 25.09.2020, 17:29 25.09.2020, 17:36
Pi Gençlik Derneği gönüllü ekibi başvuruları açıldı

İBRAHIM KIR- Pixel Team ekibine katılan gençler aldıkları oryantasyon eğitim ile birlikte bilinçli birer gönüllü haline geliyorlar. Derneğin faaliyetlerine destek veren pixel team ekibi üyelerinin gönüllük saati uygulamasıyla gösterdikleri gönüllü faaliyetler kayıt altına alınıyor. Biriktirilen gönüllük saatleri karşılığında derneğin ortağı olduğu yurt dışındaki projelere doğrudan katılma hakkı kazanıyorlar ve yıl içerisinde birçok Avrupa ülkesini ziyaret etme fırsatı yakalıyorlar.

ÖZEL EĞİTİM FIRSATLARI

Ayrıca gönüllü faaliyetler sırasında takım çalışması, zaman yönetimi, sorumluluk bilinci gibi beceriler sayesinde gelecekleri için kendilerini yetiştirme fırsatı buluyorlar.Derneğin gönüllüleri arasında yurt dışından gelen gönüllülerde olduğu için Pixel Team üyeleri İngilizcelerini geliştirebileceği bir ortam yakalamış oluyorlar.Tüm bunlara ek olarak Pixel Team ekibine özel olarak yıl içerisinde dernek tarafından ücretsiz eğitim alma fırsatı sunuluyor.Örneğin bilgisayar eğitimleri, sosyal medya, finansal okuryazarlık, girişimcilik, mülakat teknikleri, İngilizce konuşma kulübü gibi falliyetler. Bu eğitimlerin bazıları sadece Pixel Team üyeleri için özel olarak düzenleniyor.

ŞARTLAR NELER?

Pixel Team Katılma şartları ise şu şekilde; “Başvuru yapacak kişilerin 15-30 yaş aralığında olması, öğrenci olmak ve yabancı dil bilme şartı yok, İzmir’ de yaşıyor olmak, dernek çalışmalarına en az 1 yıl düzenli şekilde devam edebilecek durumda olmak, haftanın belli günler en az 2 gün dernek faaliyetlerine destek verecek olmak, dernek tarafından organize edilen oryantasyon eğitimlerine tam katılım göstermek.

Pixel Team’e kaltılmak isteyenler Pi Gençlik Derneği’nin internet sitesinden gerekli başvuru formunu doldurabilirler.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
15°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?