İzmir Fotoğrafçılık Kursu fotoğraf tutkunlarını çağırıyor

İzmir Fotoğrafçılık Kursu ile Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ve 30 gün para iade garantisi ile eğitim alın.İzmir Fotoğrafçılık Kursu, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay tarafından kuruldu. Kısa süreliğine %90’a varan fotoğrafçılık kursu indirimlerini kaçırmayın.

TANITIM 11.09.2020, 08:47
İzmir Fotoğrafçılık Kursu fotoğraf tutkunlarını çağırıyor

İzmir Fotoğrafçılık Kursu ile Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerinden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, sınırsız tekrar ve 30 gün para iade garantisi ile eğitim alın.

İZMİR FOTOĞRAFÇILIK KURSU HAKKINDA

Türkiye’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep üzerine, İzmir’de yaşayanlar için uzaktan eğitim sistemi ile İzmir Fotoğrafçılık Kursu adıyla eğitim vermeye başladı. Bunun için www.fotografcilikkursu.com sitesini kuran PhotoPlay, Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerini de, bu sitede bir araya getirdi.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılık konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için 13 yılda 18.000’den fazla kişiye fotoğraf eğitimi veren bir eğitim kurumu.

Fotoğraf makinenizi daha etkin kullanmak ve fotoğrafçılıkla ilgili temel bilgileri öğrenmek istiyorsanız, İzmir Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğrafçılık deneyiminizi üst seviyeye taşıyın.

İzmir’deki fotoğraf severlerin, seviyeleri ne olursa olsun, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmasına yardımcı olan PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, eğitimini tamamlayanlara “Başarı ve Eğitim Sertifikası” da veriyor.

İZMİR FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLE HEP DESTEK, TAM DESTEK

Uzman eğitmen kadrosunun, bilgi ve deneyimiyle hazırlanan kurs içeriklerini satın aldığınızda, İzmir Fotoğrafçılık Kursu eğitmen kadrosuna fotoğrafla ilgili tüm sorularınızı dilediğiniz zaman sorabiliyorsunuz ve sorularınız en geç 24 saat içerisinde yanıtlanıyor. Kısacası, İzmirli fotoğraf severlere her zaman destek oluyorlar.

Her dersin sonunda, Online Sınav Sistemi ile bilginizi de ölçebiliyorsunuz.

“Kurs süresi”, “Kursa kimler katılabilir?”, “Sertifikanın geçerliliği” ve “İş olanakları” gibi sıkça sorulan sorular için aşağıdaki linki tıklayabilir ya da sorularınız için 0850 441 40 45 numaralı “Whatsapp Canlı Destek Hattı”na yazabilirsiniz.

www.fotografcilikkursu.com

İZMİR’DEKİ FOTOĞRAFSEVERLER İÇİN FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI

* Temel Fotoğrafçılık Kursu

* İleri Çekim Teknikleri Fotoğrafçılık Kursu

* Daha İyi Fotoğraf Atölyesi

* Fotoğrafçılar İçin Photoshop Kursu

* Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

* Yenidoğan Fotoğrafçılığı Kursu

* Fotoğrafçılar için Lightroom Kursu

* Temel Photoshop Kursu

* İleri Photoshop Kursu

* Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

* Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu

İZMİR FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI’NDA NELER VAR?

Alanında uzman eğitmenlerden fotoğrafçılık kursu alacaksınız. Full HD görüntü ve yüksek ses kalitesine sahip eğitim videolarına, ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak. İstediğiniz zaman, sınırsız kez tekrar tekrar izleyerek, bilgi seviyenizi artırabilirsiniz. Kurslara katılan herkes, uluslararası geçerliliği olan sertifika alabilecek. Online sınavlarda 85 ve üstü alan kursiyerler, “Başarı Sertifikası” sahibi olacak. Derslerle ilgili sorduğunuz sorulara, eğitmenler en geç 24 saat içerisinde yanıt verecek. Ayrıca her kursla ilgili indirilebilir kaynaklar ve 30 gün para iade garantisi de sizi bekliyor.

İZMİR FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Telefon: 0850 441 40 45

Whatsapp: 0850 441 40 45

Web Sitesi: www.fotografcilikkursu.com/izmir-fotografcilik-kursu

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
16°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?