Her Markanın Her Modeli Özel Fiyatlarla Burada modasaat.com

Daniel Klein erkek saati için oldukça farklı tasarımlara sahip modeller üretmeye devam etmektedir.

TANITIM 13.01.2017, 11:38 13.01.2017, 11:38
Her Markanın Her Modeli Özel Fiyatlarla Burada modasaat.com

Hediye olarak genellikle tercih edilen erkek saat modellerinin kullanışlı olmaları önemlidir. Bu sebeple birçoğunda kronometre, takvim, su geçirmezlik gibi özellikler bulunmaktadır. Bunun yanında son derece ilgi çeken tasarımlara da sahiptir. Üçgen şeklinde olan saat modelleri Daniel Klein markası içinde en farklısıdır diyebiliriz. Bunun yanı sıra desenli ve işçilik gerektiren tasarımlarında özellikle kordon bölgesinde olduğu görülmektedir. Farklı renklere sahip kordonun yanı sıra çerçeve içinde de desenli motifler yer alır. Daha çok klasik tarzda olan erkek saatler pilli ve analog sistemlidir. Çelik kasalı ve kristal camlı modellerde bulunur. Kendiliğinden kırılması, çatlaması ya da zarar görmesi mümkün olmayan bu saatlerin oldukça kaliteli ve dayanıklı olduğu söylenebilir.

Guees saatleri de hem erkek hem de bayan için üretilen modellere sahiptir. Genellikle aksesuar amaçlı kullanılan bayan saatleri, oldukça gösterişli bir tarza sahip olmalıdır. Bunun yanında yapılan kombine de son derece uyumlu olması istenmektedir. Bu sebeple saatin sahip olduğu özelliklerin pek bir önemi olduğu söylenemez. Klasik tarzda olan Guess saat bayan modelleri bu açıdan öne çıkmaktadır. Desenli ve farklı tasarımlı olmasından dolayı çok daha fazla tercih edilmekle birlikte aynı zamanda taşınabilir bir ağırlığa da sahiptir. Özellikle önemli gece ve günlerde takılan bu saatlerin sahip oldukları işçilik ön planda olmaktadır. Çoğunluk itibariyle daha nazik olması için mineral camlı olan saatlerin çelik kasadan üretilen modelleri de bir hayli tercih edilmektedir. Bunun yanında çift renkli olan kordonda yer alan motiflerde farklılık göstermektedir. Saat çerçevesinde yer alan işçilik kadar kordon da önemli bir yer tutmaktadır. Kaplama ve taşlama olarak bilinen işçiliklerin kullanılması gösterişli bir modeli ortaya çıkarmaktadır. Genellikle rose gold renginden olan kaplamalar çok daha fazla modelde kullanılmaktadır. Ayrıca bunların dışında gençler tarafından tercih edilen spor tarzında modellerde bulunmaktadır.

Daha sade ve şık bir görünüşe sahip olan markalardan bir tanesi de Skagen olmaktadır. Bay ve bayan saat modellerine sahip markanın birçok modelinde kordon ve çerçeve sadeliği ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında sahip olduğu renk uyumu da son derece başarılı bir duruş kazandırmıştır. modasaat.com/kategori/skagen.aspx linkiyle bütün modellerinin görülmesi mümkündür. Önemli bir saat sitesi olmasının yanında son derece geniş ürün yelpazesine de bu site sayesinde ulaşmak mümkündür. Ayrıca sağladığı olanakların da saat tutkunları için büyük bir fırsat olduğu da bilinmelidir. Zahmetsiz bir saat alımı yapmak isteyen kişiler için fırsatı ayağa getiren bu site kaliteli ve güvenilir olmasıyla da tanınmaktadır. Sitede birçok saat markası ve modeli yer almaktadır. Ayrıca modayı takip eden saat tutkunları için yeni sezon sayfaları da bulunmaktadır. Mevcut olan saat markalarının yeni çıkan ürünlerine bu sayfalardan ulaşılabilir. Makul bir fiyatla alışveriş yapmak isteyenler için ise outlet sayfalar tercih edilebilir. Ayrıca fiyat aralığı bölümünde her keseye uygun saat seçimi yapma imkânı da bulunmaktadır. 150 TL ve üzerinde olan saat alışverişlerinde kargo hizmeti de ücretsiz olarak verilmektedir. Site içerisinde yapılan alışverişler için vade farksız taksit imkânı da kredi kartlarına sağlanan bir başka kolaylık olmaktadır. Ayrıca ürünün beğenilmemesi durumunda da iade işlemi ücretsiz olarak yapılabilir. Bütün saat ürünlerinin sağlam ve orijinal olmasından dolayı da ürün garantisi site tarafından verilmektedir. Üyelik işlemleri yapan kişileri sunulan imkânlarda değişmektedir. Bunun yanı sıra e-mail adresi ile ücretsiz olarak yapılan e-bülten aboneliği sayesinde de birçok indirim ve fırsattan haberdar olabilme hizmeti sunulmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
21°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?