Cİ Group Bucaspor 1928 kapılarını depremzedelere açtı

1928 Başkanı Cihan Aktaş, sosyal medya hesabından duyurdu. Aktaş, Cİ Group Bucaspor 1928 olarak tesislerini bu kış günlerinde evlerinden olan depremzede ailelere açmak için ek binalarındaki hazırlıklarını tamamladıklarını açıkladı.

TANITIM 05.11.2020, 14:50
Cİ Group Bucaspor 1928 kapılarını depremzedelere açtı

1928 Başkanı Cihan Aktaş, sosyal medya hesabından duyurdu. Aktaş, Cİ Group Bucaspor 1928 olarak tesislerini bu kış günlerinde evlerinden olan depremzede ailelere açmak için ek binalarındaki hazırlıklarını tamamladıklarını açıkladı. 3 katlı, 24 odaya sahip binada depremzedelere hizmet verecek Cİ GROUP Bucaspor 1928, aileleri bekliyor.


 
“İzmir’e geçmiş olsun”

Çocuğu olan ailelere öncelik verileceğini belirten Cİ Group Bucaspor 1928 Başkanı Aktaş, “Hayatımızda en büyük acıyı sevdiklerimizi kaybederek yaşarız. Yakınlarını yitiren vatandaşlarımıza başsağlığı diliyorum. Yaralılarımız da inşallah en kısa sürede sağlıklarına kavuşacaklardır. Gönüllü olarak koşup İzmir’e gelen ve dört elle yaralarımızı sarmak için çabalayan herkese teşekkür ediyorum. Bu süreçte evsiz kalan depremzedelere de Bucaspor olarak yardım edeceğiz. İzmirimize geçmiş olsun” diye konuştu. Ayrıca Aktaş, Buca Belediyesi’nden gıda ve ısınma giderleri için destek beklediklerini söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
açık
Anket Tümü
WhatsApp'ın 'Gizlilik İlkesi'ni güncellemesinin ardından uygulamayı kullanmaya devam edecek misiniz?