Sarıca taraftarı ikiye böldü

PINAR Karşıyaka'ya basketboldaki altın dönemini yaşatan antrenör Ufuk Sarıca'nın 4 sezonluk görev süresinin ardından Beşiktaş'la anlaşma noktasına gelmesi, yeşil kırmızılı renklere gönül verenleri ikiye böldü.

SPOR 23.06.2016, 15:11 23.06.2016, 17:42
Sarıca taraftarı ikiye böldü

Taraftarın büyük kısmı, "Başbakan" lakabını taktıkları Sarıca'nın ayrılmasını üzüntüyle karşılarken bütçede küçülmeye giden yönetimin başarılı teknik adamı bile bile elden kaçırdığını belirterek sert eleştirilerde bulundu. Ufuk Sarıca'yı eleştiren bir grup Karşıyakalı ise özellikle geride bıraktığımız sezon transfer tercihlerinde büyük hatalar yapıldığını savunup, ayrılmasının doğal olduğunu vurguladı.

Taraftarlar sosyal medyada, "Bizim vizyonsuzluğumuz bu! Büyüyecekken küçülüyoruz. Şaka gibi", "Yolu açık olsun, yaşattığı zaferler için teşekkür ederiz",  "Adam gibi adam Ufuk Sarıca", "Futbolun hatasını basketbol çekiyor. Hani yalandı", "Biz neden fesih bedeli ödüyoruz anlamadım. Gitmek isteyen kendisi", "Ergin Ataman'la çalışa çalışa ona benzemiş. O da Beşiktaş'ta iflas sesleri çıktığında hemen kaçmıştı", "Gitmesi sevindirici artık bize hayrı dokunmazdı ama 100 bin dolar verdilerse acırım", "Gitmesi lazımdı. Takımda değişim gerek. Son transferler bizi bu hale getirdi" mesajlarını paylaştı.

Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
28°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?