Kültürpark'ta küçükler büyükleriyle yarıştı

SEZON boyunca birbirinden farklı organizasyonlara imza atan Kültürpark Tenis Kulübü'nün (KTK) düzenlediği Nesilden Nesle Tenis Turnuvası'nda ailelerin büyükleriyle küçükleri bir araya geldi.

SPOR 21.10.2016, 13:20 21.10.2016, 14:23
Kültürpark'ta küçükler büyükleriyle yarıştı

KTK ile Çakabey Rotary Kulübü iş birliğiyle düzenlenen ve iki gün boyunca 27 çiftin kupa için ter döktüğü turnuvada Sami -Roni Benadava ile Serhat - Arseli Yağmur Kurt finale kaldı. Zorlu finalde baba kız Kurt çifti 6 - 3'lük skorla şampiyonluğa ulaştı. Oldukça çekişmeli geçen ve 32'lik fikstür formatıyla oynanan 26 maçlık seriyle geçilen Nesilden Nesle Tenis Turnuvası adeta bir şölen havasında gerçekleşti.KTK ile Çakabey Rotary'den çok sayıda üyenin de izleme fırsatı bulduğu turnuvanın sonunda kupaları sahiplerine teslim eden Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Server Uyaroğlu, muhteşem bir mücadele sergileyen tüm sporculara teşekkürlerini sundu.

Turnuvaya büyük bir ilginin gösterildiğini ve ileride buna benzer turnuvaların düzenleneceğinin altını çizen Uyaroğlu, "Bu haftaki turnuvamızı gerçekleşmesine yardımcı olan sponsorlarımız Arda Bakan, Yasemin ve Fatih Gülmezoğlu, Deniz Berksoy, Folkart, Bülent Necimoğlu ve Çakabey Rotary Kulübü'ne teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki hafta sonu Güçlü Bilekler Turnuvası'nı yapacağız.Tüm tenis severleri ve üyelerimizi turnuvamıza katılmaları için bekliyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
23°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?