Göztepe Hentbol takımı İdris'le yollarını ayırdı

İZMİR,(DHA)- ERKEKLER Hentbol Süper Ligi ekiplerinden Göztepe'nin sol kanat oyuncusu İdris Tan, kulüple yollarını ayırdı. Ankara'da beden eğitimi öğretmenliği yapan tecrübeli oyuncunun

SPOR 18.01.2016, 16:01 18.01.2016, 16:01
Göztepe Hentbol takımı İdris'le yollarını ayırdı

İZMİR,(DHA)- ERKEKLER Hentbol Süper Ligi ekiplerinden Göztepe'nin sol kanat oyuncusu İdris Tan, kulüple yollarını ayırdı. Ankara'da beden eğitimi öğretmenliği yapan tecrübeli oyuncunun geliş-gidişlerde yaşanan sıkıntı yüzünden ayrılık kararı aldığı bildirildi.
Teknik Direktör Feridun Dorak önemli bir oyuncuyu kaybettiklerini belirterek, "İdris takıma ağabeylik yapan deneyimli bir oyuncuydu. Ancak mesleğini yapma konusunda yaşadığı sıkıntı yüzünden ayrılmak zorunda kaldı. İzmir'e atanması için çok uğraş verildi ancak olmadı. Ankara'da başka bir kulüpte oynayacak ve mesleğini sürdürecek" dedi. Dorak, İdris'in yerini doldurmak için arayış içine girdiklerini sözlerine ekledi.

 
FOTOĞRAF

Yorumlar (3)
Bülent Özdil 4 yıl önce
Değerli Öğrencim Alper.
Duyarlı ,güzel bir hikaye.Hayatın ;kimi güzel insanlar için ne kadar zor olduğunu bir kez daha anlıyoruz.En çok hoşuma giden kısmı ise Şükrü'nün pes etmemesi.O an için işe yaramayan kağıtları ısınma için kullanması, çözüm odaklı olduğunu gösteriyor. Bu adamlara ihtiyacımız var;her ortamda,her düzeyde.Sağ olsunlar, var olsunlar. Yüreğine sağlık.
Burak Atabek 4 yıl önce
İzmir'in kahrı da hoş,
Keyfi de...

Çok güzel bir yazı olmuş,
Keşke insancıklar Ankara'dan kafalarınca karar almadan,
Aldıkları kararın kimleri ne kadar mağdur edeceğini düşünebilseler...
Cevdet Adar. 4 yıl önce
Yine döktürmüş kardeşim, kalemine sağlık be adam.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
22°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?