Bucaspor'dan 3'üncü lig atağı

TFF 3'üncü Lig'e geçen sezon veda edip 35 yıl aradan sonra amatör lige dönen Bucaspor'da sıcak saatler yaşanıyor. Tire 1922 Spor'un yarışmacı haklarını alarak Ci Group Buca ismiyle ilçeyi profesyonel ligde yarıştıracak Başkan Cihan Aktaş'ın, yeni kulübün tekrar Bucaspor olması için harekete geçti.

SPOR 31.07.2019, 13:06
Bucaspor'dan 3'üncü lig atağı

ONUR ATIŞ- TFF 3'üncü Lig'e geçen sezon veda edip 35 yıl aradan sonra amatör lige dönen Bucaspor'da sıcak saatler yaşanıyor.  Tire 1922 Spor'un yarışmacı haklarını alarak Ci Group Buca ismiyle ilçeyi prafesyonel ligde yarıştıracak Başkan Cihan Aktaş'ın, yeni kulübün tekrar Bucaspor olması için harekete geçti.

Bucaspor resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada "Gerçekleşen Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu olağan toplantısında Tire Sportif Anonim Şirketi’nin isminin Ci Group Buca Sportif Anonim Şirketi ve armasının da yeni kulübün armasıyla değiştirilmesi görüşülmüştür. Yapılan toplantının sonunda Ci Group Buca Sportif Anonim Şirketi’nin Tire Sportif Anonim Şirketi’nin yerini almasına izin verilmiştir. Yeni kurulan şirketimiz, Bucaspor isim ve armasının kullanım hakkının kendisine ait olduğunu belgeler ile göstererek Ci Group Buca Sportif Anonim Şirketi’nin isminin ve armasının mevcut Bucaspor ismi ve armasıyla değiştirilmesi için en kısa sürede Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuru yapacaktır. Kamuoyuna duyurulur" dendi. 

DHA

Yorumlar (1)
mrt 3 ay önce
takla buca
banner96
banner178
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?