Tüm Bel Sen 2 No'lu Şube yetkili sendika olma yolunda

Tüm Bel Sen İzmir 2'Nolu Şube Basın Yayın Sekreteri Özer Kaysavuk, sendikanın örgütlenme süreci ile ilgili bir açıklama yaptı.

SENDİKA 16.04.2019, 09:52 16.04.2019, 10:10
Tüm Bel Sen 2 No'lu Şube yetkili sendika olma yolunda

Tüm Bel Sen İzmir 2' Nolu Şube Basın Yayın Sekreteri Özer Kaysavuk yaptığı açıklamada, Tüm Bel Sen olarak Bayraklı, Kemalpaşa, Menemen ve Dikili Belediyelerinde yetki çalışması yaptıklarını ve bu belediyelerde Tüm Bel Sen'e yoğun ilginin olduğunu söyledi.

Kaysavuk, 15 mayıs itibariyle yetki süresinin netleşeceği belediyelerde birlikte karar alıp kararların birlikte hayata geçirileceğini açıkladı. Daha önce Bem Bir Sen üyesi olan Kemalpaşa Belediyesi Tüm Bel Sen İş Yeri Temsilcisi Gülsen Kaplan ise "Emekçiler uzun süre gerçek sendikalarınin özlemini duydular şimdi iş zamanı birlikte başarıp birlikte örgütlendik. 15 Mayıs'ta da sendikamız Tüm Bel Sen'i yetkili kılacagiz dedi.

Tüm Bel Sen İzmir 2' Nolu Şube Başkanı Mustafa Aygün ise "Sendikamıza yoğun bir ilgi var. Bu memnuniyet bizi oldukça mutlu etmektedir. Bize güven duyan tüm yoldaşlarımıza şükranlarımızı bildiririz" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
29°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?