İZENERJİ ve Genel-İş Sendikası İzmir 2 No’lu Şube'den Büyükşehir’in kampanyasına destek

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İZENERJİ’de örgütlü durumda bulunan DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikası İzmir 2 No’lu Şube Başkanı Arif Yıldız, İZENERJİ ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin kampanyasına destek olacaklarını kaydetti

SENDİKA 16.04.2020, 13:05 16.04.2020, 23:57
İZENERJİ ve Genel-İş Sendikası İzmir 2 No’lu Şube'den Büyükşehir’in kampanyasına destek

İZ GAZETE - İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından koronavirüs salgını ile mücadele için başlatılan “Biz de Varız” kampanyasına Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İZNERJİ ve İZENERJİ’de örgütlü durumda bulunan DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikası İzmir 2 No’lu şubeden de ortak destek geldi.

DİSK’e BAĞLI Genel-İş Sendikası İzmir 2 No’lu Şube Başkanı kampanyaya ilişkin yaptığı açıklamada “Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Kovid-19 salgını nedeniyle bir çok iş yeri kapandı bir çok insan işsiz kaldı. Biz de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer’in öncülüğünde başlatmış olduğu “Biz de Varız” kampanyasına destek olmak için İZENERJİ Genel Müdürlüğü ile birlikte ortak bir kampanya başlattık. Gücü olanla, ihtiyacı olanları buluşturmak için İZENERJİ ailesi olarak biz de varız demek için dayanışma çağrısında bulunuyoruz. İZENERJİ Genel Müdürü Celal Ergin'e teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Çağrı Yörük 1 yıl önce
Kutluyorum.. Sosyal belediyecilik ve iştirakleri olarak güzel şeyler yapılıyor.
YORUMCU 1 yıl önce
Sendikanız her yıl büyükşehir belediyesinden milyonları götürüyor milyonları utanmadan hala belediyenin iştirakinden mi istediniz? Milyonlardan verin işte biraz aç gözlüler ne giderimiz var işçinin bir günlük parasına çökmekten başka utanmazlar! Memurlar günlük 250₺ alırken 30₺ sendika ücreti ödüyor bu adamların aldıkları zaten 100₺ ödedikleri de aynı para bir günlük! İnsanda utanma olacak utanma!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
23°
parçalı bulutlu
banner177
banner178
Anket Tümü
Sizce Türkiye'nin en önemli ana gündemi ne olmalı?