Gürbüz: 'Unutmayın bir oyla çok şey değişir'

Cumhuriyet Halk Partisi Menderes Belediye Başkan aday adayı Mehmet Gürbüz, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim öncesi oy kullanacak olan seçmenleri, seçmen bilgi listelerini özenle kontrol etmelerini isteyerek çağrıda bulundu.

SENDİKA 03.01.2019, 09:10
Gürbüz: 'Unutmayın bir oyla çok şey değişir'

Cumhuriyet Halk Partisi Menderes Belediye Başkan aday adayı Mehmet Gürbüz seçim takvimi ile ilgili Menderes halkını bilgilendirdi, Gürbüz; seçmen listeleri ile ilgili 31 Mart 2019'da gerçekleştirilecek olan yerel seçim öncesi, seçim takvimi açıklandı. Seçmen kaydı sorgulama Ocak ayının ikinci haftasına başlayacak. Bu seçimde de her seçimde olduğu gibi seçmen kayıtları YSK ve e-Devlet üzerinden internet ortamında da yayınlanacak. Tüm vatandaşlarımız asılacak olan seçmen listelerini özenle takip etmeli, olası her türlü aksilikte itiraz süresini geçirmeden gerekli itirazların yapılması gerekir. Biz tüm ekibimizle birlikte olası aksilikler karşısında yurttaşlarımızın yanında olacağız. Gerekli olan tüm desteği sağlayacağız.

Mehmet Gürbüz Cumhuriyet Halk Partisi bileşenleriyle birlikte 31 Mart tarihinde büyük bir başarı yakalayarak yerelde iktidar olacaklarını söyledi. Kendilerinin de ilçelerinde her gün düzenli ve takvim dahilinde seçim hazırlıklarını ve çalışmalarını yaptıklarını vurgulayan Gürbüz, ‘Seçmen bilgi listeleri yarından itibaren muhtarlıklarda askıya çıkacak. Menderesli her vatandaşımız bağlı oldukları muhtarlıklara giderek veya internet üzerinden seçmen bilgi kayıtlarını incelesinler. Seçmen olarak sandığa mutlaka gidelim. Kader seçimi olacak olan Türkiye’nin seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi kazanan parti olacaktır’ dedi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
17°
az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?