DİSK heyetinden Kemalpaşa ziyareti...

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'yı ziyaret eden DİSK heyeti adına konuşan DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı, , “İstanbul seçimlerinde halkın iradesini yok sayanların karşısında 23 Haziran adalet mücadelesi hakkında fikir alış verisinde bulunduk," dedi.

SENDİKA 28.05.2019, 14:54 28.05.2019, 15:00
DİSK heyetinden Kemalpaşa ziyareti...

İZ GAZETE - DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı, Genel-İş 3 No’lu şube Başkanı Faruk Saral, 5 No’lu Şube Başkanı Ali Haydar Kara ve Genel-İş 3 No’lu şube sekreteri Serap Yılmaz Kemalpaşa Belediye Başkanı CHP’li Rıdvan Karakayalı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

‘23 HAZİRAN ADALET MÜCADELESİ HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK’

Ziyareti gazetemize anlatan DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı, Karakayalı’ya gerçekleştirdikleri ziyarette ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulunduklarını söyledi.

Sarı, “İstanbul seçimlerinde halkın iradesini yok sayanların karşısında 23 Haziran adalet mücadelesi hakkında fikir alış verisinde bulunduk, ülkenin yaşanabilir refah seviyesinde toplu mücadele ve emek eksenli bir anlayış hakkında gündemi değerlendirdik.” ifadelerini kullandı.

Sarı ayrıca Kemalpaşa Belediyesi’nin düzenleyeceği ve doğanın talanı karşısında tarımsal kalkınma hakkında 16 Haziranda gerçekleşecek olan ‘Kiraz festivali’nde tarımı daha da canlandırma adına gerçekleştirecek etkinliğe DİSK ailesi olarak katılacaklarını sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
18°
açık
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
İZ DERGİ
Günün Karikatürü Tümü