Karabağlar Belediyesi'nden 'Donör ol' çağrısı

Karabağlar Belediyesi, ilik nakli olmayı bekleyen Öykü Arin ve lösemili tüm çocuklara destek olmak için Kızılay ile işbirliği yaparak bir bağış kampanyası başlattı.

SAĞLIK 17.12.2018, 13:45
Karabağlar Belediyesi'nden 'Donör ol' çağrısı

Karabağlar Belediyesi Ana Hizmet Binası girişinde düzenlenen kampanyaya Karabağlar Belediye Başkanı, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri, sendika temsilcileri ile çok sayıda belediye çalışanı katıldı.

'BU KONUNUN TÜM TÜRKİYE'DE YAYGINLAŞMASI LAZIM'

Bağış kampanyasına destek olmak için gelen Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ülkemizde rahatsızlık geçiren birçok insanının ya organ bağışı, ya kan, ya da kök hücre bağışına ihtiyaç duymakta olduğuna dikkat çekerek, “Öykü Arin de kendi camiamız içindeki çocuğumuz. Onun için tüm Türkiye seferber oldu. Biz de Karabağlar Belediyesi olarak sendikalarımızla, çalışanlarımızla Öykü’ye derman olacak donörü bulmaya çalışıyoruz. Bu konunun tüm Türkiye’de yaygınlaşması lazım. Umarım benzer çok sayıda yurttaşımız da kısa sürede tedavi edilir, sağlıklarına kavuşur. Dünyada her halde bundan daha mutlu bir şey olamaz” dedi.


 

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
26°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?