İzmir’de farklı iki ilçede sağlık çalışanlarının testi pozitif çıktı!

İzmir’de sağlık personellerinin Kovid-19 testleri pozitif çıktı. İki farklı ilçede Aile Sağlık Merkezleri’nin karantina altında tutulduğu öğrenildi.

SAĞLIK 23.03.2020, 22:55 24.03.2020, 09:29
İzmir’de farklı iki ilçede sağlık çalışanlarının testi pozitif çıktı!

TUGAY CAN / İZ GAZETE - İzmir’de peşi sıra koronavirüs vakaları gelmeye devam ediyor. Son olarak Karşıyaka ve Karabağlar’da çalışmakta olan sağlık personellerinin kovid-19 testlerinin pozitif çıktığı bilgisine İz Gazete ulaştı. Karşıyaka 21 No’lu Aile Sağlık Merkezi’nde çalışan bir hemşire ve Karabağlar 16 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nde bir doktorun Kovid-19 testi pozitif çıktı. Aile Sağlık Merkezleri karantinaya alınırken; sağlık çalışanlarının çevresindekilerden tedbir amaçlı, izole tutulduğu öğrenildi. Testleri pozitif çıkan sağlık personellerinin koronavirüs semptomlarını göstermediği aktarıldı.

Yorumlar (6)
Yalan haber 5 gün önce
Habercilik anlayışınız bu mu gerçekten asparagas yalan dolan kaynaksız haber anlayışı harikasınız. Karabağlar 16 bolu asm açık ve bugün 9 aylık kızıma aşı yaptırmaya gittim. Döndüğümde bu haberi gördüm. Bana yaşattığınız bu korku ve paniği yaşasaydınız da belki ancak öyle anlardınız. Yalan haber yapmanın iğrençliği.
. 5 gün önce
karabaglat 16 no lu asm açık karantına yok??
Dfhkk 5 gün önce
Yalan asparagas
Karabaglar 5 gün önce
Zubeyde hanm huzurevinde olumler oldugu soyleniyor
Ahmet Secer 4 gün önce
Belirti göstermeyen pozitif vaka çok büyük tehlikedir. Normal yaşama devam ederlerse başkalarına bulaştırırlar. Aşı bulunana kadar herkese bulaşacak. Zamana yayılmalı çünki yoğun bakım olanakları belli sayıyla sınırlı, her hasta aynı anda yararlanamaz.
asil özkırdeniz 4 gün önce
yalancılar
banner96
banner177
15°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?