Çeşme Limanı’na bir kez daha İtalya’dan gelen gemi yanaştı!

Geçtiğimiz günlerde İtalya’nın Trieste Limanı'ndan bir geminin yanaştığı Çeşme Ulusoy Limanı’na Trieste Limanı'ndan gemiler gelmeye devam ediyor.

SAĞLIK 22.03.2020, 21:55 22.03.2020, 22:05
Çeşme Limanı’na bir kez daha İtalya’dan gelen gemi yanaştı!

TUGAY CAN / İZ GAZETE - Geçtiğimiz günlerde Çeşme Ulusoy Limanı’nda çalışmakta olan bir kişinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından limanda çalışan 45 kişi ve aileleri gözetim altına alınmış ancak Ulusoy Limanı kapatılmamıştı. Koronavirüs vakalarının yoğun olarak gerçekleştiği İtalya’nın Trieste Limanı'ndan yola çıkan bir geminin Çeşme Ulusoy Limanı’na demirlemesi ise tepkilere neden olmuştu.

Aileleri ile gözetim altında tutulan 45 personel ise İtalya’dan gelen gemiyi boşaltmak için tekrar göreve çağrılmıştı.

YİNE İTALYA'DAN GEMİ GELDİ

Çeşmeliler ise Çeşme Ulusoy Limanı’nın kapatılması için kampanya başlatmıştı. Limanda ise hareketlilik sürüyordu. O hareketlilik bugün neticelendi. Çeşme Ulusoy Limanı’na 22 Mart Pazar günü akşam saatlerinde bir gemi daha yanaştı. Geminin İtalya'nın Trieste Limanı'ndan yola çıkan bir gemi olduğu öğrenildi.

HAFTADA 3 GÜN SEFER VAR

Ayrıca Çeşme Ulusoy Limanı'na İtalya'nın Trieste Limanı'ndan Salı, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü gemi geldiği öğrenildi. Çeşme Limanı'na giriş yapan Saffet Bey isimli gemi olduğu öğrenildi.  

Yorumlar (3)
Ayşe parlak 4 ay önce
Havadan karadan girişler kapandı sa denizdende kapansın geri gönderin çeşme İzmir halkını riske atmayın böylelikle engel olalım
Alı koc 4 ay önce
Yanı boyle sacmalık yok bız burda yasıyoruz ve bır an once ticari tum iliski in durmasından yanayız panik icinde sevdiklerimize bısey olmasın diye kıpırdamıyor uz ama uc kurus adına o gemileri cesmeye sokanlara cezalar yağmalı suan bence
BAYRAM YALÇINKAYA 4 ay önce
Ya nekadar saçmalık zaten orada VÜRÜS olayı dahafazla bunlar ülkemize geliyor bilen varmı bunlarda birşey olmadığını
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
23°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?