'Zafer Selçuk'un olacak'

Cumhuriyet Halk Partisi Selçuk Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak adaylığı için teşekkür etti.

POLİTİKA 28.01.2019, 10:43
'Zafer Selçuk'un olacak'

İZ GAZETE - CHP Selçuk Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel destekçilerine teşekkür etti. Sengel yaptığı açıklamada "Şahsıma bu görevi veren Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na ve Parti Meclisimzie şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar desteğini esirgemeyen tüm partililerime, gönüldaşlarıma ve Cumhuriyet Halk Partili yoldaşlarıma çok teşekkür ediyorum. 2009 yılında başlayan aktif siyaset hayatım boyunca parti büyüklerimin deneyimleri ve destekleri ile şahsıma verilen görevleri en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Bundan sonra da il ve ilçe örgütümüz çok kıymetli belediye başkanları ve meclis üyesi aday adaylarımzı ile en iyi şekilde mücadele edeceğimizden hiçbir şüphem yok. Çünkü biz bir olursak ancak o zaman tam oluruz. Ve Selçuk'u hak ettiği noktaya hep birlikte ulaştırabilriz. Ben biliyorum ki Mart'ın sonunda biz bu kente bahar getireceğiz. Birllik ve beraberlik içinde zafer bizim olacak. Zafer Selçuk'un olacak."

Yorumlar (1)
Selçuklu 2 yıl önce
Bir ve tam olmak için ne yapmış acaba kendileri.! Ekibini yarı yolda bırakan şimdi kalkmış bir olmaktan bahsediyor. Geçicek o işleri.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
29°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?