Yücel'den Kocaoğlu'na destek açıklaması

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'den Aziz Kocaoğlu'na destek mesajı geldi.

POLİTİKA 19.01.2019, 23:43 21.01.2019, 10:37
Yücel'den Kocaoğlu'na destek açıklaması

İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocoğlu'na sahip çıktı. Yücel, "Aziz Kocaoğlu İzmir'in ve partimizin gururudur, onurudur." ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi'nde gerçekleşen son MYK toplantısından bu yana devam eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı tartışmasına CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel de katıldı.

CHP İl Başkanlığına seçildiği süreçte Aziz Kocaoğlu'nun kamu desteğini aldığı yönünde eleştirilere maruz kalan Yücel, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Kocaoğlu'na sahip çıktı.

Sosyal medya üzerinden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na destek veren Yücel, Kocaoğlu'nu eleştirenlere tepki gösterdi .Yücel, "İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Başkanımız Aziz Kocaoğlu'na, bu kente ve partimize kattıklarını hiçe sayıp, fırsattan istifade haksız ve seviyesizce söylemler içine girenler bilsinler ki, sayın Kocaoğlu İzmir'in ve partimizin gururudur, onurudur. Gerisi boş laftır ve ciddiye alınacak yanı yoktur."  ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
cesur yürek 2 yıl önce
vardır seninde bi menfatin deniz yücel sen kendi düşünceni söylemişsin ama biz bıktık artık aziz kocaoğlundan yeter düşsün artın izmirlinin yakasından
safiye 2 yıl önce
aman aman aziz gitsinde kim gelirse gelsin
akıllı 2 yıl önce
abi bir kere insanların canını yakan bir diktatör istemiyor izmir kemel bey sende nasıl genel başkansın aziz kocaoğluna söz geciremiyorsun azizi bırak izmirlinin sesini duy değişim istiyor izmir
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
16°
açık
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?