Yücel'den İzmir'e gelen Koca'ya 'yerel basın' eleştirisi: İşlerine gelmiyor!

Sağlık Bakanı Koca'nın İzmir programının yerel basına kapatılmasını eleştiren CHP İl Başkanı Yücel, " Demek ki bazı soruların sorulması işlerine gelmiyor. Özgür ve tarafsız basınla karşı karşıya gelecek cesarete sahip değiller. Basının ve medyanın tamamen kendi güdümlerinde ve kontrollerinde olmasını istiyorlar. Açıkçası üzüntü verici ama şaşırtıcı değil" dedi. 

POLİTİKA 18.09.2020, 15:23 18.09.2020, 15:32
Yücel'den İzmir'e gelen Koca'ya 'yerel basın' eleştirisi: İşlerine gelmiyor!

Gizem TABAN/İZGAZETE- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir  İl Başkanlığı'nın 'Pandemi Döneminde Eğitim Sorunlarını Çözmeye Talibiz' başlıklı basın açıklamasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, bugün İzmir'de bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın  kentteki programının pandemi koşulları gerekçesiyle yerel basına kapatılması ve yalnızca  Anadolu Ajansı, Demirören Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve TRT'nin basın görevlilerine açık olmasını eleştirdi.

İŞLERİNE GELMİYOR

Bakan Koca'nın programının yerel basına kapatılmasına ilişkin soruyu yanıtlayan CHP'li Yücel, "Demek ki bazı soruların sorulması işlerine gelmiyor. Özgür ve tarafsız basınla karşı karşıya gelecek cesarete sahip değiller. Basının ve medyanın tamamen kendi güdümlerinde ve kontrollerinde olmasını istiyorlar. Açıkçası üzüntü verici ama şaşırtıcı değil" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
12°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?