Türkmentepe'den birlik mesajı: 'Kazanan her zaman Cumhuriyet Halk Partisi olsun'

CHP Foça aday adayı Gürol Türkmentepe, CHP'nin Foça adayı olarak belirlenen Fatih Gürbüz'e destek mesajı yolladı.

POLİTİKA 29.01.2019, 09:58
Türkmentepe'den birlik mesajı: 'Kazanan her zaman Cumhuriyet Halk Partisi olsun'

İZ GAZETE  - Cumhuriyet Halk Partisi'nde İzmir adaylarının belilenmesinin ardından parti içindeki yarış AKP ile girişilecek yerel seçim yarışına çevrilmiş durumda. Aday adayı olan isimlerin birçoğu aday olarak belirlenen partililerine tebrik ve destek emsajı göndermeye devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi Foça Belediye Başkan aday adayı olan Gürol Türkmentepe de gerçekleştirdiği yazılı basın açıklaması ile Foça adayı Fatih Gürbüz başta olmak üzere CHP'nin tüm adaylarına başarılar diledi. Türkmentepe, "Başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Tunç Soyer ve Foça Belediye Başkan adayı Fatih Gürbüz ve Tüm adayları kutluyor, yürekten başarılar diliyorum. Diliyorum ki kazanan her zaman Cumhuriyet Halk Partisi olsun." ifadelerini kullandı.

Türkmentepe'nin açıklamasının tamamı şu şekilde;

"Cumhuriyet Halk Partisi'nin birbirinden değerli ve donanımı aday adayları içerisinden Genel Başkanımız ve parti yöneticilerimiz tarafından bu önemli göreve getirilen tüm adayların İzmir için hayırlı olmasını diliyorum. Başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Tunç Soyer ve Foça Belediye Başkan adayı Fatih Gürbüz ve tüm adayları kutluyor, yürekten başarılar diliyorum. Diliyorum ki kazanan her zaman Cumhuriyet Halk Partisi olsun. Martin sonu bahar olsun. Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir neferi olarak Atatürk ilke ve devrimleri yolunda, laik Türkiye Cumhuriyeti için mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz.

Dayanışma duygularımla ve saygılarımla..."

Yorumlar (1)
Fahri Girgin 4 ay önce
Tabii chp olsun izmir de chp kimi koysa kazaniyor nasilsa izmirli hizmette beklemiyor takim tytar gibi parti kazaniyor.. chp de koltuk sevdasi alt kadroda duzgun adam barindirilmiyor. Hep chp kazansin ki cahil egitimsiz gorgusuz kim varsa Focaya Belediye Baskani olsun
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
12°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?