Tugay: 'İmamoğlu sandıktan daha da güçlenerek çıkacak'

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek için İstanbul’a gitti.

POLİTİKA 19.06.2019, 11:21 19.06.2019, 11:44
Tugay: 'İmamoğlu sandıktan daha da güçlenerek çıkacak'

Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte üç gün boyunca İstanbul’un farklı ilçelerinde gerçekleşen saha çalışmalarına CHP Milletvekilleri Mehmet Göker, Umut Çakırözer, Ayhan Barut ile PM Üyesi Pınar Uzun da katıldı.

Ekrem İmamoğlu’nun 23 Haziran’da sandıktan daha da güçlenerek çıkacağına inandığını vurgulayan Tugay “31 Mart seçimlerinin galibi olan Ekrem İmamoğlu, sadece 18 günde yarattığı fark ve sergilediği mücadeleyle İstanbul’u hak ettiği noktaya taşıyacağını göstermiş ve 16 milyon İstanbullu’nun umudu olmuştur. Biz de bu ziyaretimizle kendisine olan güven ve desteğimizi bir kez daha göstermek istedik. Sahada yaptığımız çalışmalarda da gördük ki İmamoğlu 23 Haziran’da bu kez daha büyük bir oy farkı ile seçimi tekrar kazanacaktır. İnanıyoruz ki hak yerini bulacak sadece İstanbul için değil, tüm Türkiye için her şey çok güzel olacak” dedi.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
23°
sisli
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü