Torbalı Belediye Başkanı'nın oğlundan kendisini eleştirenlere skandal paylaşım!

Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur’un oğlu Efe Uygur, belediye şirketi TORBEL’e müdür yardımcısı olarak atanmasından sonra gelen tepkilere skandal bir paylaşımla cevap verdi.

POLİTİKA 29.07.2019, 16:19 30.07.2019, 11:00
Torbalı Belediye Başkanı'nın oğlundan kendisini eleştirenlere skandal paylaşım!

İZ GAZETE- Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur, oğlu Efe Uygur’u belediye şirketi olan TORBEL A.Ş.’ye müdür yardımcısı olarak atamış ve gazetemiz de konuyu gündeme taşıyan ilk gazete olmuştu. Gazetemizin haberinden sonra Uygur, “Güvenebileceğim kimse yoktu, geçici bir görevlendirme” diyerek atamayı savunsa da, kamuoyundan gelen tepkilerin ardından geri adım atarak, oğlunun görevinden istifa ettiğini duyurmuştu.

Yaptığı yazılı açıklamada ise para ve makam hırsımız olmadı diyen Uygur, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve partinin diğer kademelerinde görev alan kişilerin, ‘basın’ yolu ile linç edildiği iddiasında bulunmuştu.

EFE UYGUR’DAN SKANDAL PAYLAŞIM

Torbalı Belediye Başkanı Uygur’un müdür yardımcılığına atanan oğlu Efe Uygur ise skandal bir mesaj paylaştı. Uygur, kendisine gelen tepkiler sonrasında kişisel sosyal medya hesabından “Allah’a şükür sizin gibi hırsız da değiliz, sizin gibi köpek de değiliz…” dedi.

Yorumlar (3)
Ahmet 11 ay önce
Derhal ihraç
Ali 11 ay önce
Eğer doğruysa hemen siktir edilmeli
Aynur 11 ay önce
Bu konuşma hiç yakışmadı.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
20°
parçalı bulutlu
Anket Tümü
Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?