Tire Gençlik Kolları'nda yeniden Görkem Çolak dönemi

Cumhuriyet Halk Partisi Tire Gençlik Kolları'nda ikinci kez göreve gelen Görkem Çolak yazılı bir basın açıklaması yaptı.

POLİTİKA 08.03.2019, 14:07 08.03.2019, 14:24
Tire Gençlik Kolları'nda yeniden Görkem Çolak dönemi

İZ GAZETE - Cumhuriyet Halk Partisi'nde Tire Gençlik Kolları Başkanlığı'na seçilen Görkem Çolak yazılı bir açıklama gerçekleştirdi. Çolak yaptığı açıklamada "Bu göreve beni laik gören başta İl gençlik Kolları Başkanım ve değerli yönetimine İlçe Gençlik Kolları Başkan'larıma ve benimle omuz omuza mücadele eden İlçemizdeki kardeşlerime ve büyüklerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım." ifadelerini kullandı.

'MİLLET İTTİFAKINI BAŞARIYLA YAŞATIP...'

Çolak açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

"Bu onurlu görevi ikinci kez almış bulunmaktayım geçen dönem bu yüce görevi nasıl başarıyla yaptıysak üzerine katarak arkadaşlarımızla beraber aşkla yapmaya devam edeceğiz .Parti büyüklerimizin bizlere güveninin sonsuz olduklarını biliyoruz ve onları hayal kırıklığına uğratmayacağız.İlçemizde kurulan millet ittifakını başarıyla yaşatıp el ele kol kola verip siz değerli halkımız sayesinde yerel seçimleri kazanacağımızdan şüphemiz yok. Biz gençler olarak Atatürkçü,çağdaş,laik ve gençlerin ekmeğiyle oynamayan gençlere önem veren bir belediye yaratmak için çalışıyoruz ilçemizdeki bütün kardeşlerimizi çalışmalarımıza davet ediyorum."
 

Yorumlar (0)
banner96
banner178
18°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü