Tepecikliler CHP Konak Adayı Batur'u bağrına bastı

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Belediye Başkan Adayı Abdül Batur, CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanı Osman Çağrı Gruşçu ve Roman Dernek Başkanlarından oluşan bir heyet ile birlikte Tepecik mahallesinde yaşayan Roman vatandaşları ziyaret etti.

POLİTİKA 06.02.2019, 11:46 Asya
Tepecikliler CHP Konak Adayı Batur'u bağrına bastı

Cumhuriyet Halk Partisi Konak Belediye Başkanı adayı Abdül Batur’ü samimi ve sıcak bir şekilde karşılayan Tepecik Mahallesi halkı yoğun coşku ve tezahüratlarda bulundu. Mahalle ziyaretinde önemli açıklamalarda bulunan Batur, insana ve toplum dokunan bir belediyecilik hizmeti sunacağının sözünü verdi.

Kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden herkesi kucaklayacağını ifade eden Batur, “Konak özel bir ilçe ve bu ilçemizin özel mahallelerinden birisi de Tepecik’tir. Tepecik, yaşayan bir mahalle kültürünün temsil edildiği bir yerdir. O nedenle Tepecik’te mahalle kültürü devam ederken sorunlar yaşanmayacak, güzelliklere ve mutluluklara örnek olmaya devam edecektir.” dedi. Konak Belediyesi olarak Tepecik için bugüne kadar yapılmış birçok değerli ve başarılı çalışmalar da olduğunu belirten Batur, 31 Mart sonrasında da Tepecik Mahallesi’ndeki çalışmaları devam ettireceğini, Tepecik Mahallesi’ni her bir vatandaşımız için daha yaşanılır bir yer haline getireceğini söyledi.

Görüşmelerinin ardından Batur ve beraberindeki heyet, çalışmalarını devam ettirmek üzere Tepecik Mahallesi’nden ayrıldı.

Yorumlar (0)
banner96
24°
açık
Günün Anketi Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü