Tarihi oturumun moderatörü belli oldu

AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım  ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile yapılması planlanan canlı yayın programının detayları belli oldu.

POLİTİKA 10.06.2019, 14:05 10.06.2019, 15:17
Tarihi oturumun moderatörü belli oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayları Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun televizyonda ortak canlı yayına çıkması konusunda yayının tarihi ve  ortak canlı yayının ayrıntıları için AKP ile CHP arasında yeni bir görüşme gerçekleşti.

AKP Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal ile CHP Grup Başkanvekili Engin Altay bir araya gelerek açıklama yaptı. Görüşme sonrası açıklama yapan Mahir Ünal ve Engin Altay, Yıldırım ile İmamoğlu'nun katılacağı televizyon programının 16 Haziran Pazar günü saat 21.00'de yapılacağı açıklamasında bulundu. Programın Moderatörlüğünü, Fox TV sunucusu gazeteci İsmail Küçükkaya olacak.

Programın detaylarının netleştirdiği, bunun yanında bazı pürüzlerin olduğu ve bunlarla ilgili karşılıklı önerilerin sunulduğu belirtildi. Ünal ve Altay'ın yayın konusunda açıklama yaptı. Mahir Ünal açıklmasında: “Engin Altay Bey ile yürüttüğümüz çalışmalar tamamlanmıştır. Mutabık kaldığımız protokolü paylaşacağız. 23 Haziran'da gerçekleşecek olan seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Sayın Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu 16 Haziran 2019 pazar günü saat 21.00'de canlı yayında bir araya gelecekler. Yayın herhangi bir kanalda değil tüm kanallarda yayınlacak şekilde ortak yayınla gerçekleşecektir. Moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya gerçekleştirecektir'' dedi.

Yorumlar (0)
banner96
banner177
18°
açık
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
İZ DERGİ
Günün Karikatürü Tümü