Susmuş: ‘Sorumluluğumuzun farkındayız’

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş, gazetemize yaptığı İl Kongresi değerlendirmesinde ilçe başkanları ile yapılan mutabakatı da hatırlatarak “Birleşmeye, bütünleşemye ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde tüm Türkiye’ye etki edecek bir uzlaşı durumu gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Bu önemli br görvevin bir parçasıyız. Bzi Bayraklı ilçe örgütü olarak Deniz Yücel’i destekliyoruz” diye konuştu.

POLİTİKA 08.02.2020, 15:55 08.02.2020, 16:39
Susmuş: ‘Sorumluluğumuzun farkındayız’

İZ GAZETE  -  CHP Bayraklı İlçe Kongresi hakkında da konuşan Pınar Susmuş, “İlçe kongresimizde iki adaylı bir süreç yaşadık. Biz kamu gücünden destek almadan örgütün özgür iradesi ile seçimi kazandık. Bayraklı’da gerçekleşen seçim büyük yankı uyandırdı. Kamuoyunda örgütün kadınlara destek vermediği gibi bir algı varken bir kadın ilçe başkanı örgütün desteğini alarak başarıya imza attı. B başarı tüm örgütün başarısıdır. Bu başarı sebebiyle Bayraklı örgütüne teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İzmir’in kadın ilçe başkanları sebebiyle birçok şehre örnek olduğunun altını çizen CHP Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş, “Üzerimizde bir sorumluuk olduğunun farkındayım. Partimizin iktidarı için mücadele etmeye devam edeceğiz üzerimizdeki sorumluluğun farkındayız” şeklinde konuştu

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
17°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?