Sunay Akın'dan CHP'ye İzmir önerisi

Ünlü Şair ve Yazar Sunay Akın sosyal medya hesabından CHP'ye İzmir adayı önerisi olarak dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

POLİTİKA 21.01.2019, 20:20 21.01.2019, 21:06
Sunay Akın'dan CHP'ye İzmir önerisi

İZ GAZETE- Sunay Akın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer'e sosyal medyadan yaptığı paylaşımla destek açıklamasında bulundu.

Şahsi hesabından; "Tunç Soyer İzmir’e aday olursa, sadece bu güzel kentimiz değil, Türkiye kazanır... " diyen Sunay Akın, Tunç Soyer'e verdiği desteği şu sözlerle açıkladı: "Neden mi?.. Çünkü Sayın Soyer, Belediye Başkanı olduğu Seferihisar’da ülkemizin ilk Çocuk Belediyesi’ni kurandır... Yerel yönetimde çocukların düşüncelerine, hayallerine gerçek anlamda yer veren bir güzel yürektir... Unutmayalım ki, bir ülkenin geleceği politikacılarının vaatlerinde değil, çocuklarının hayallerindedir..." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
erdal çelik 2 yıl önce
ey sunay akın sanamı kaldı izmirden kim aday olacağı, tunç soyer seferihsarı mahvetmiş yatırım turizm kazanımları yapamamış bir insndır.Şimdi kalkmış soyer diyorsun.
can ermiş 2 yıl önce
Tunç soyer, gerçekten Seferihisar'a artı değer katamamış bir insan.Şimdi çocuk meclisinden falan bahsediyor, çocuk meclisini ilk kuran soyer olmadığını kendiside biliyor.Şimdi beledeiyede maaş ödemede zorlanan, seferihisarı paralı yapan , turizm alanlarını kimlere sattığı belli olan soyer İzmir'e kurtarıcı olarak gösterilmesi algıdan başka bir şey değildir.
Seferihisarlı 2 yıl önce
Sunay Akın sen kimsin? Ben söyleyim, Soyer’in arkadaşı. Arkadaşlık ilişkilerini siyasete karıştırmayın. İzmir Soyer’i istemiyor. Sen istesen ne olur?
Seferihisar 2 yıl önce
Meyve veren ağaç taslanir.taslansada o meyveler yine güzeldir yine tatlıdır.Altin çöpe düssede Altındır.Inadina Tunç SOYER izmir seni seviyor bekliyor.
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
24°
parçalı az bulutlu
Anket Tümü
'Yeni normal'e geçişi erken buluyor musunuz?