Soyer'den Kocaoğlu'na bayram ziyareti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti. Soyer, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe’nin de katıldığı ziyaret sonrası çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

POLİTİKA 09.08.2019, 17:39 09.08.2019, 18:10
Soyer'den Kocaoğlu'na bayram ziyareti

Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir’de 15 yıl belediye başkanlığı yapan ve 31 Mart seçimlerinin ardından görevi devraldığı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe’nin de katıldığı ziyaret sonrası çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Soyer, "Bugün İzmir'e uzun yıllar hizmet vermiş, görevi devraldığım Sayın Aziz Kocaoğlu ile buluştuk, bayramlaştık" ifadelerini kullandı.

'MÜKEMMELİ YAKALAMAK ZORUNDAYIZ'

Tunç Soyer, çalışanlarla bayram kutlamasında ise tüm Türkiye’nin İzmir’i yakından izlediğini belirterek, başarılı olmak, çok iyi işler yapmak zorunda olduklarını vurguladı. Türkiye’ye örnek olmaya, model olmaya devam ettiklerinin altını çizen Başkan Soyer, “Aziz Kocaoğlu başkanımızla bayramlaştık. Çok şanslıyız, ondan güçlü bir hafızayı devraldık. Bunun üzerinden çıtayı daha da yükseltmeye gayret ederek yeni bir yol haritası çıkartıyoruz. Başarılı olmamak ve gerçekten çok iyi işler yapmamak için hiçbir mazeretimiz yok.  Mükemmeli yakalamak zorundayız.  Bunun için yapacağımız tek şey var; çalışmak. Herkes yaptığı işin en iyisini yapmaya gayret etsin istiyorum. Bunu sağlarsak başka bir Türkiye’nin mümkün olduğunu herkese göstereceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
banner96
banner178
12°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?