Soyer'den Paris Belediye Başkanı'na davet: 'İzmir'de ağırlamayı dört gözle bekliyoruz'

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile Paris Belediye Başkanı Anne Hidalgo'yu sosyal medya üzerinden İzmir'e davet etti.

POLİTİKA 03.04.2019, 11:30 03.04.2019, 13:09
Soyer'den Paris Belediye Başkanı'na davet: 'İzmir'de ağırlamayı dört gözle bekliyoruz'

İZ GAZETE - 31 Mart yerel seçimlerinin sonlanmasının ardından seçilen belediye başkanlarına birçok yerden tebrik mesajları gelmeye devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Millet İttifakı ile Türkiye'nin üç büyük şehrinde de başarıya ulaşması tüm Türkiye'de olduğu gibi dünyada da büyük yankı uyandırdı.

'PARİS'İN DOSTLUĞUNDAN ŞÜPHENİZ OLMASIN'

Paris Belediye Başkanı Anne Hidalgoİstanbul, Ankara ve İzmir'in seçilen belediye başkanları için sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınladı. Hidalgo, Türkiye’nin ve özellikle Ankara, İstanbul ve İzmir’in çoğulcu demokrasiye, adalete ve temel hak ve özgürlüklere inanan yeni Belediye Başkanlarını kutluyoruz. Paris’in dostluğundan şüpheniz olmasın.

'İZMİR'DE AĞIRLAMAYI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ'

Cumhuriyet Halk Partili İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sosyal medya hesabı üzerinden Hidalgo'yu en kısa zamadan İzmir'de ağırlamak istediklerine vurgu yaparak, "Sıcak arkadaşlık ve dayanışma mesajınız için çok teşekkür ederim. Sizi çok yakında İzmir'de ağırlamayı dört gözle bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü
banner96
37°
açık
banner177
banner178
Anket Tümü
Koronavirüs aşısı olmayanların sinema, tiyatro, spor müsabakaları, konser vs yerlere girişi kısıtlanmalı mı?