Sındır: 'Soyer'in demokratik yönetim anlayışına, söz söyleme hakları olamaz'

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisinde AKP'li yöneticilerin Tunç Soyer'e yüklenmesine tepki gösteren CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, sosyal medya hesabından Soyer'e destek çıktı.

POLİTİKA 15.08.2020, 16:50 15.08.2020, 17:19
Sındır: 'Soyer'in demokratik yönetim anlayışına, söz söyleme hakları olamaz'

İZ GAZETE- Dün İzmir Büyükşehir Belediye Meclis salonunda AKP'li yöneticilerinin Tunç Soyer'e yüklenmesine tepki gösteren CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Sındır, "Onlara hadlerini yüce milletimiz mutlak surette bildirecektir" dedi.ONLARA HADLERİNİ MİLLETİMİZ VERCEKTİR!

Sındır, Onlara hadlerini milletimiz verecektir diyerek, "Tek adam ve parti devleti rejimiyle yasama ve yargı organlarını yürütmenin vesayetine sokanların, milli meseleleri dahi muhalefet ile, bırakın görüş istemeyi, paylaşmayı bile aklına getirmeyen, hukuku ve yasaları yok sayan baskıcı ve çoğunluk diktatörlüğünün temsilcisi  AKP’nin, Milletvekilleri ve yöneticilerinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer'in demokratik ve katılımcı yönetim anlayışına söz söylemeye,bırakın haklarını, hadleri de olamaz. Onlara hadlerini yüce milletimiz mutlak surette bildirecektir. Hiç kuşkuları olmasın" ifadlerini kullandı. 

Yorumlar (2)
F 4 ay önce
CHP ye OY MOY YOK
F 4 ay önce
İZMİRDE SOYERE VE CHP OY VERDİM VE SEÇİMLERDE CHP GÖZLEMCİSİYDİM SUYA DAHA ÖNCE %18 ŞİMDİ EYLÜLDE %11 TOPLU ULAŞIMDA 90' PARALI YAP SOSYAL BELEDİYEÇİLİĞE YAKIŞMAZ OLMAZ...
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
-0°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?