Selvitopu'ndan dernek ziyareti

Karabağlar Belediye Başkan Adayı Muhittin Selvitopu, dernek ziyaretleri kapsamında Barış Mahallesi’nde bulunan Ardahan Göle Tahtakıran Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti

POLİTİKA 20.03.2019, 13:16 20.03.2019, 13:40
Selvitopu'ndan dernek ziyareti

Seçim çalışmalarına hiç ara vermeden devam eden Karabağlar Belediye Başkanı aynı zamanda başkan adayı Muhittin Selvitopu, gündüz esnaf ziyaretleri, geceleri ise ev, kahve ve dernek ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Muhittin Selvitopu dernek ziyaretleri kapsamında Barış Mahallesi’nde bulunan Ardahan Göle Tahtakıran Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. CHP İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız’ın da katıldığı ziyarette Dernek Başkanı Muzaffer Sarıtaş, Başkan Selvitopu’nun ilk 5 yılda çıraklık dönemini başarıyla tamamladığını, önümüzdeki ikinci 5 yılda kalfalık dönemine geçmesi yani seçilebilmesi için ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.
Karabağlar Belediye Başkan Adayı Muhittin Selvitopu kendisine gösterilen ilgiye çok teşekkür ederken, Karabağlar’da 5 yıllık süreçte 120’ye yakın sivil toplum kuruluşuyla sürekli görüştüklerini ve Karabağlar’ın menfaatleri konusunda ortak hareket ettiklerini hatırlatarak, “Bundan sonra da aynı çalışmaları devam edeceğiz” diye konuştu.

Daha önce olduğu gibi bundan sonra da Karabağlar Belediyesi’nin halktan yana olacağının altını çizen Selvitopu, “Herkese eşit hizmet etmeye devam edeceğiz. Özellikle bu dönemde planlama çalışmalarının uygulanmasına, yeni semt merkezlerinin açılmasına, kültür merkezlerine ve yeni pazaryerlerine büyük önem vereceğiz” dedi.

Selvitopu son olarak seçime az bir zaman kaldığını bu sürece kadar gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini, seçim sonrasında da vatandaşların her konuda yanında olacaklarını ifade etti.

"SELVİTOPU HERKESE EŞİT HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEK"

CHP İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ise Başkan Selvitopu’nun dürüst bir insan olduğunu hatırlatarak, kendisinin yeniden seçildikten sonra parti rozetini çıkarıp herkese eşit hizmet vermeye devam edeceğini sözlerine ekledi. Toplantıda ayrıca Selvili ve Barış Mahallesi muhtarları da Selvitopu’na destek veren konuşmalar yaptı.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner178
18°
açık
Anket Tümü
Covid-19 önlemleri kapsamında hayata geçen açık alanlarda sigara içme yasağı hakkında fikriniz nedir?