Selvitopu'ndan CHP Karabağlar'da seçim ofisi açılışı

Cumhuriyet Halk Partisi Karabağlar’ın Fahrettin Altay, Üçkuyular, Poligon, Muammer Akar, Esentepe ve General Kazım Özalp mahallelerini kapsayan seçim ofisi açıldı.

POLİTİKA 09.03.2019, 12:20
Selvitopu'ndan CHP Karabağlar'da seçim ofisi açılışı

Açılışta konuşan Başkan Selvitopu, seçim çalışmaları kapsamında konuşarak,  "Ben sahada geziyorum. Karabağlarlıların neler düşündüğünü biliyorum. Sessiz bir sel geliyor. 31 Mart’ta bunu İzmir ve Karabağlar’da birlikte yazacağız ve bu bütün Türkiye’ye yayılacak” dedi.

Açılışa Karabağlar Belediye Başkanı aynı zamanda Belediye Başkan Adayı Muhittin Selvitopu, CHP İzmir Milletvekilleri Kani Beko, Tacettin Bayır ve Ednan Arslan, CHP Karabağlar ilçe başkanı Ali İhsan Yıldız, il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyesi adayları, muhtarlar,sivil toplum kuruluş temsilcileri, partiye gönül vermiş çok sayıda vatandaş katıldı. 

İLÇE BAŞKANI YILDIZ MÜJDE VERDİ

Seçim büro açılışlarının miting havasında geçtiğini belirten İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, “Bugün size bir müjde vermek istiyorum. Ankara CHP Genel Merkezine gidip ilçe binasının mülkünün sözleşmesini yaptık. Genel Merkez parasının yarısını yatırdı. Bundan sonra mülküyle birlikte Karabağlar'ın da bir ilçe binası var.” diye konuştu.

"31 MART'TA YENİ BİR DESTANI BİRLİKTE YARATACAĞIZ"

31 Mart’ta Karabağlar’da yeni bir destanı birlikte yaratacaklarının altını çizen Başkan Selvitopu ise konuşmasında,  “Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Ben sahada geziyorum. Karabağlarlı'ların neler düşündüğünü biliyorum. Sessiz bir sel geliyor. 31 Mart’ta bunu İzmir ve Karabağlar’da birlikte yazacağız. Ve bu bütün Türkiye’ye yayılacak” dedi.

Hiçbir şeyin kendilerini yıldıramayacağını da vurgulayan Başkan Selvitopu,  “Bizde mücadele azmi, kararlılık, dik duruş var. Bu duruştan asla taviz vermeyeceğiz. Sonuna kadar bu ülke için, cumhuriyet için dimdik ayakta duracağız. Direneceğiz ve bu ülkeyi hep birlikte ileriye taşıyacağız” dedi.

"CHP'YE BÜYÜK İLGİ VAR"

CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan konuşmasında gittikleri her yerde CHP Belediye Başkan Adaylarına çok büyük bir teveccüh olduğunu belirterek,  “Karabağlar’da Muhittin Selvitopu’na, İzmir’de Tunç Soyer’e büyük bir sevgi seli var” diye konuştu.

İzmir Milletvekili Kani Beko ise kentsel dönüşüm konusunda hükümetin Sulukule’de Roman vatandaşlarını yerinden ederek yaptığı dönüşümü anlatarak, “Gelin de Uzundere’de İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı dönüşümü görün. Karabağlar’da yapamadığınız kentsel dönüşümü belediyemize bırakın. Nasıl yapılıyor öğrenin” dedi.

"SON DAKİKAYA KADAR SIKI ÇALIŞMALIYIZ"

Son konuşmacı CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır ise İzmir’de seçimi rahat alacaklarını belirterek, yine de her ne olursa olsun son dakikaya kadar sıkı bir biçimde çalışılması gerektiğinin altını çizdi.

Konuşmaların ardından seçim ofisinin kurdelesi alkışlar arasında kesilerek hizmete girdi.

Yorumlar (0)
Günün Karikatürü Tümü
banner96
banner177
13°
açık
Anket Tümü
İzmir'de de başlayan MHP'nin 'askıda ekmek' kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?