Seferihisar’da Deniz Tolga İnci sesleri

CHP’nin Seferihisar Belediye Başkan adayı Yelda Celiloğlu’nun adaylıktan çekilmesi üzerine Seferihisar’da Deniz Tolga İnci sesleri yükselmeye başladı.

POLİTİKA 08.02.2019, 12:01 08.02.2019, 12:16
Seferihisar’da Deniz Tolga İnci sesleri

CEREN DUMAN / İZ GAZETE: Adaylık başvurusunda bulunmaması rağmen CHP’nin Seferihisar Belediye Başkan adayı gösterilen Yelda Celiloğlu’nun dün gece adaylıktan çekildiği açıklandı. CHP Seferihisar İlçe Başkanı Senem Solak yaptığı açıklamada Yelda Celiloğlu’nun sağlık sorunları nedeniyle adaylıktan çekildiğini açıkladı.

CHP’nin Seferihisar aday tartışmaları sürerken sivil toplum kuruluşlarında, derneklerde, odalarda ve iş dünyasında Deniz Tolga İnci ismi adaylık için öne sürüldü.

DENİZ TOLGA İNCİ KİMDİR?

Deniz Tolga İnci, Tunç Soyer başkanlığındaki Seferihisar’da Seferihisar Kent Konseyi Başkanı olarak 2016 yılına kadar çalışmalarını sürdürdü. İnci, aynı zamanda Can Arkadaş Özel Eğitim Merkezi Müdürü ve Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Kurumları Derneği’nin İl Temsilciliği görevlerini sürdürmekte.

Yorumlar (1)
Yakup Öztürk 9 ay önce
Seferihisar sevgini ve emeğini takirle izlediğim Kent Konseyi baskanligi yaptığı Seferihisar da ki mücadelesi nin Ülkeye örnek olduğu değerli bir kişinin Başkanlığı da Seferihisar a büyük katkı olacaktır diye düşünüyorum
banner96
banner177
19°
sisli
Anket Tümü
İstanbul hezimetinin ardından AKP iktidarı erken seçime gider mi?
Günün Karikatürü Tümü